GÜZELLİK

Kuaförünüz saçınızı “düz terapiye” alsın

Eczacıbaşı-Schwarzkopf’tan STRAIT Therapy Termal Düzleştirici Sistem ile 6-8 ay boyunca düz saçlar
 
   
 
 
     
Kıvır kıvır, dalgalı ya da bir türlü şekle girmeyen saçlarından sıkılan ve dümdüz saçları olsun isteyen kadınlar için saç uzmanı Eczacıbaşı -Schwarzkopf, yepyeni ve çok etkili bir ürün sunuyor: STRAIT Therapy.


Araştırmalar, her üç kadından birinin hayalinin dümdüz saçlar olduğunu ve moda ne olursa olsun, düz saçların kadınların bir numarası olmayı hep koruduğunu gösteriyor. STRAIT Therapy kadınların düz saç isteğine cevap veriyor.


Saçı düzleştirirken aynı zamanda saça etkileyici parlaklık ve ışıltı kazandıran STRAIT Therapy, klasik düzleştirme işlemlerinden tamamen farklı... Japon teknolojisiyle üretilen STRAIT Therapy, en son çıkan düzleştirici ürünlerle termal terapiyi birleştirerek, saçı 6-8 ay boyunca düzleştiriyor.


Koruma, Düzleştirme, Sabitleme ve Bakım olmak üzere 4 adımdan oluşan STRAIT Therapy sadece ürün eğitimi almış özel salonlarda uygulanıyor. İşlem sırasında kullanılan düzleştirme maşası saçın günümüzde kullanılan kimyasal yöntemlere oranla iki kat daha uzun süre parlaklığını ve düzlüğünü korumasına yardımcı oluyor.


Saçlar, sistemdeki bakım ürünleriyle işlem boyunca korunuyor, herhangi bir zararın ortaya çıkması engelleniyor, vitamin kompleksi saçın içten ve sağlıkla yeniden yapılanmasını sağlıyor. Düzleştirme kreminin içindeki ipek proteini kompleksi ise saçların parlaklığının ve yumuşaklılığının artmasına, kolay taranmasına yardımcı oluyor.


Termal düzleştirici sistem STRAIT Therapy hakkında daha fazla bilgi
almak ve STRAIT Therapy uygulama eğitimi almış kuaför salonlarını öğrenmek için Eczacıbaşı-Schwarzkopf Akademi ile temasa geçebilirsiniz.

6-8 ay boyunca dümdüz saçlara sahip olmanızı sağlayacak STRAIT Therapy işlemi sadece Eczacıbaşı-Schwarzkopf Kuaför Salonlarında uygulanıyor.

Eczacıbaşı-Schwarzkopf Akademi:
(0212) 252 94 01-02-04

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>