GÜZELLİK

Mükemmel bir vücut ve kusursuz bir cilt…

Asya'nın en iyi Spa işletmecisi seçilen, Anantara Spa Merkezi, Estetik ve Güzellik Enstitüsü, Astoria’da açıldı...
 
   
 
 
     
Asya'nın en iyi Spa işletmecisi seçilen ve ülkemizde de faaliyet gösteren Anantara Spa Merkezi’nin Estetik ve Güzellik Enstitüsü, Astoria Alışveriş Merkezi çatısı altında hizmet vermeye başladı. Mükemmel bir vücuda ve kusursuz bir cilde kavuşmak isteyenlere büyülü bir dünyanın kapılarını aralayan enstitü, tıp ve kozmetik dünyasının son teknoloji cihaz ve uygulamalarıyla etkin çözümler sunuyor.


Kendini yenilemek isteyenlere farklı yöntemlerle buluşturan Anantara Estetik ve Güzellik Enstitüsü, birçok estetik problemin ameliyatsız giderilmesine olanak sağlarken, cerrahi girişimlerin yerini alan uygulamalarıyla çok kısa sürede gözle görünür değişimler yaratıyor.

Enstitüde uygulanan ve tüm dünyada kendini kanıtlamış Seventy yöntemiyle, dokulardaki birçok problem, her açıdan savaş açılarak ortadan kaldırılırken, Body Age yöntemiyle, cilt ve cilt altı dokuları, adele grupları ve depolanan yağ hücreleri üzerinde olumlu etkiler sağlanıyor. Enstitüde ayrıca, cildin ihtiyaç duyduğu oksijeni sağlayarak cildi yenileyen Oksijenli Cilt Bakımı ve vücutta meydana gelen dolaşım problemlerini çözen Ondattiva gibi farklı ihtiyaçlara çözüm üreten en yeni yöntemler uzmanların gözetiminde uygulanıyor.


Dış görünümüne önem verenleri günlük yaşamın yıpratıcı etkilerinden koruyan Anantara Estetik ve Güzellik Enstitüsü, cilt lekeleri, göz çevresi morlukları, dolaşım güçlüğü, uyku yetersizliği, lokal birikintiler, selülit, sarkma, özel kas problemleri, stres, kirli hava ve sigara dumanına bağlı cilt sorunları gibi çok sayıda soruna sağlıklı ve kalıcı çözümler sunuyor.


ASTORİA ANANTARA SPA MERKEZİ HAKKINDA

Anantara Spa, Astoria Alışveriş Merkezi’ndeki 3.500 m²'lik kapalı alanda iş ve şehir yaşamının stresinden uzaklaşmak isteyenleri, özel tasarlanmış mimarisiyle, sıcak ve rahatlatıcı bir ortamda ağırlayarak, günlük yaşamın yıpratıcı etkilerinden koruyor.

Dünya standartlarında kaliteye sahip bir Spa imkanı sunulan merkezde, fitness, sauna, hamam, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, masaj ve terapi hizmetlerinin yanı sıra uzmanlar gözetiminde güzellik ve estetik uygulamaları gerçekleştiriliyor.

Merkez, haftanın 7 günü 07.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>