GÜZELLİK

Neutrogena Ayak Kremleri

Ayaklardaki kuruluk, topuk çatlakları ve nasıra son!
 
   
 
 
     

Sağlıklı ve pürüzsüz ayaklar için…Her ayağın bakıma ihtiyacı vardır. Gün içerisinde saatlerce üzerinde durulan ve ayakkabıların içinde havasız kalan ayakların bakımı çok önemlidir. Düzenli olarak bakımı yapılmayan ayaklarda; kuruluk problemi, topuk çatlakları ve nasır görülür.

Çatlaklar ayaktaki aşırı kuruluğun varabileceği en son noktadır. Kuruyan cilt esnekliğini kaybeder. Ciltte ilk olarak hafif çatlaklar görülmeye başlar ve sonra bu hafif çatlaklar ağrı yapan çatlaklara dönüşerek önlem alınmadığı takdirde enfeksiyona sebep olabilir.

Nasır ise, cildin sürtünme veya baskı nedeniyle belli bir bölgede tahriş hissettiği zaman, kalınlaşarak o bölgeyi korumaya alması sebebiyle oluşur. Sürtünme ve baskı devam ederse, nasırın altındaki deri hücreleri iltihaplanıp ağrı ve rahatsızlık verebilir.

NEUTROGENA AYAK KREMLERI NORVEÇ FORMÜLÜ İLE ÜRETİLİYOR

Dermatologlarla beraber geliştirilmiş, Neutrogena Ayak Kremleri ile kuruluk, topuk çatlakları ve nasır problemlerine kolayca son vermek mümkün. Neutrogena Ayak Kremleri, dünyadaki en sert ve en soğuk iklim koşullarına karşı cildi korumak için 35 yıl önce Norveç’de yaratılan özel formül ile üretilmektedir. Gliserinle zenginleştirilmiş eşsiz yapısı ile cildi sararak en kuru ciltlere anında ve uzun süreli rahatlama hissi sağlayan Neutrogena Ayak Kremleri’nin etkisi, beş yıl boyunca yapılan klinik testler ile kanıtlanmıştır. 24 saat boyunca etkili olan Neutrogena Ayak Kremleri yağlı veya yapışkan bir his vermez; özel formülü cilt tarafından kolayca emildiğinden çoraplarda kalıntı bırakmaz ve leke yapmaz.
Sağlıklı ve pürüzsüz ayaklara sahip olmak isteyenlerin tercihi Norveç Formüllü Ayak Kremleri; kuruluk, topuk çatlakları ve nasır problemleri ile başa çıkan 3 farklı seçeneğe sahiptir.

KURUMUŞ / HASAR GÖRMÜŞ AYAKLAR İÇİN NEUTROGENA AYAK KREMİ:

Ciltte 10 katmana kadar aktif nemlendirme sağlayan Neutrogena Ayak Kremi, ayak üzerinde sertleşmiş, pürüzlü bölgelerin ve çatlakların oluşumunu azaltır. Ayak derisi rahatlar, düzenli kullanım ile yumuşak ve pürüzsüz yapısını uzun süre korur.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 11,90TL

ÇATLAK TOPUKLAR İÇIN AYAK KREMİ:

Kullanıldığı ilk günden itibaren çatlak topuklar üzerinde gözle görülür sonuçlar elde edilen Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi, cildi fark edilir derece yumuşak ve pürüzsüz hissettirir. İçerdiği pantenol sayesinde ayakları rahatlatırken, formülündeki sodyum hiyalüronat ve gliserin ile cilde doğal nemini kazandırır. Ayrıca, cildin esnekliğini geri kazanmasına yardımcı olan allantoin içerir.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 14,90TL

NASIRLAŞMIŞ AYAKLAR İÇİN AYAK KREMİ:


Ayaklardaki nasırlaşmış bölgeleri azaltan Neutrogena Ayak Kremi,cilde yumuşak ve pürüzsüz bir his kazandırır. İçeriğindeki exfoliant (soyucu) özelliği ile bilinen yüksek orandaki üre ile cilt üzerindeki kalın ve nasırlaşmış derilerin incelmesini sağlar.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 14,90TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>