GÜZELLİK

Oriflame, Dünyada Bir İlke İmza Atıyor

Üç Katmanlı Ruj ile Etkinizi Artırın... (COSMOTURK TIKLA KAZAN)
 
   
 
 
     

Harika dudaklara sahip olmanın 3 adımı artık bir arada ve tek bir rujda! Kozmetik sektöründe bir ilke imza atan Oriflame, dünyanın üçlü etkiye sahip ilk ve tek ruju ‘Triple Core’u kadınların beğenisine sunuyor.Tutkulu renkler, göz alıcı parlaklık ve bakım yapan balm’dan oluşan Triple Core ile dudaklarınız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir arada bulabileceksiniz. Rujun ilk katmanı dudaklara yumuşaklık ve nem verirken ikinci katmanı yüksek parlaklık sağlıyor. 3. katmanı ise 4 saate kadar dayanıklı ışıltılı renklerden oluşuyor.Triple Core’un baştan çıkarıcı pürüzsüz kremsi dokusu, dudaklara saten yumuşaklığı veriyor. İçeriğindeki Avokado, Jojoba Yağı, Papatya ve E Vitamini karışımı dudaklara bakım yaparken Shea Yağı ise besleyici ve koruyucu kadifemsi bir dokunuş sağlıyor.

Gülümseyen ışıltılı dudaklara sahip olmanızı sağlayacak Triple Core’un on çarpıcı renk kombinasyonunu, günün her saatinde rahatlıkla kullanabileceksiniz.
BİR AY BOYUNCA, TOPLAM 25 COSMOTURK OKURUMUZA "ORIFLAME'DEN DÜNYANIN ÜÇLÜ ETKİYE SAHİP İLK VE TEK RUJU ‘TRİPLE CORE’" HEDİYE!...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>