GÜZELLİK

Pantene’in Tamamen Yenilenen Formülüyle Şekillendirmeye “EVET” Yıpranmaya “HAYIR”

#CesurOlmak elinizde…
 
   
 
 
     

Düzleştirin, kurutun, kıvırın! Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası tamamen yenilenen Pantene ile saçlarınızı yıpranmadan korkmadan cesurca şekillendirebilirsiniz. Pantene’in Pro-V formülündeki anti-oksidanlarla* saçlar her yıkamada daha sağlıklı ve daha güçlü**!

Güzelliğine düşkün kadınlar saçlarının kötü ve sağlıksız göründüğü günlerde kendini mutsuz hisseder. Bir türlü şekle girmeyen, yatışmayan saçlarla uğraşma stresi genellikle tüm günümüzü berbat eder. Şekil almayan saçlarımız bizi ne kadar strese sokarsa soksun, güzelleşmek uğruna saçlarımıza yüklediğimiz stresle boy ölçüşemez. Makine ile kurutmak, krepe yapmak, maşa, düzleştirici gibi saç şekillendirme ürünleri kullanmak ve dahası… Bu tip uygulamalara başvururken saçlarımızın neden cansız, güçsüz ve sağlıksız göründüğünü anlamak zor değil.

Size güzel bir haberimiz var! Saçlarınızı korumak adına şekillendirmekten çekinmek zorunda değilsiniz! Tamamen yenilenen Pantene serileriyle saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirirken; gücünü, sağlığını ve güzelliğini de koruyabilirsiniz. Yeni Pantene Pro-V formülündeki klinik olarak kanıtlanmış anti-oksidan teknolojisi, saçtaki tekrarlayan yıpranmaları bulup onarır.
Böylece saçlar her yıkamada daha sağlıklı görünür ve güzelleşir.

11 klinik uzmanın, dokuz farklı ülkeden gelen 450 kadından alınan 1200 saç örneği üzerinde 8000 yıkamanın etkilerini analiz ettiği yoğun klinik testlerin ardından, Pantene Pro-V, ürün yelpazesinde bulunan şampuanların formüllerini Antioksidan Yıpranma Önleyiciler içerecek şekilde yenileyen ilk global saç bakım markası oldu.

Pantene Saç Araştırma Enstitüsünden Dr. Jennifer Marsh, “Saç şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalar zaman içinde saçımızın yapısını zayıflatır, saçlarımızın daha dayanıksız olmasına, kırılmaya, kopmaya ve elektriklenmeye daha yatkın olmasına neden olur. Tüm bunlar, hepimizin nefret ettiği, saçlarımızın kötü göründüğü günlerin başlıca nedenidir” diyor.

Pantene’in şimdiye kadarki en iyi şampuan ve saç bakım kremi sistemi!

Pantene uzmanları, tamamen yenilenen formüllü şampuanlarının yanında, saçın şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara savunmasını güçlendirmek üzere tasarlanan Keratin Koruma Sistemi’ne sahip saç bakım kremi çeşitleri de geliştirdiler. Bu teknoloji zayıflamış bölgeleri hedef alıyor ve her bir saç teli etrafında, kökten uca kadar uzanan, protein kaybının önlenmesine yardımcı, ince bir koruyucu tabaka oluşturuyor. Pantene’in Pro-V formüllü en yeni şampuan ve saç bakım kremi sistemleri bir araya geldiğinde, her yıkamada daha güçlü, gözle görülür ölçüde daha sağlıklı ve daha güzel saçlar sunuyor!

Pantene Global Elçisi Danilo, Pantene'in tüketicilerine her zaman daha iyi sonuçlar sunmak için yeni formüller geliştirdiğini söylüyor ve ekliyor: “İnsanlar saçlarının ne kadar hassas olduğunu fark etmiyorlar. Ünlü müşterilerim, konu saçları olduğunda gerçek bir performans beklentisinde oluyorlar. Saçın her zaman mümkün olan en iyi durumda olmasını sağlamak için, şekillendirmeden kaynaklanan yıpratıcı etkenleri engelleyen ve saçı kişinin neden olduğu yıpranmalara karşı koruyan Pantene’i tavsiye ediyorum.”

Pantene’in yenilenen formülünü ilk kez deneyen Pantene Marka Elçisi Bergüzar Korel “Konu güzel olmaksa, #CesurOlmak gerektiğine inanıyorum. Biz kadınlar günlük hayatımızda onlarca cesur karar verirken konu saçlarımız olduğunda daha çekingen davranıyoruz. Biliyorsunuz saçlarımı yıllardır uzun kullanmayı tercih ediyorum. Saçımın boyunu değiştirmemeyi tercih etsem de şekillendirme konusunda oldukça cesur olduğumu söyleyebilirim. Her zaman güvenerek kullandığım Pantene’in tamamen yenilenen formülüyle tanıştığımdan beri saçlarımı yıpranmadan korkmadan özgürce şekillendiriyorum. Saçlarımın güzel ve sağlıklı görünmesini, güçlü olmasını Pantene’e borçluyum” diyor.
Tamamen yenilenen Pantene ile her gün sağlıklı ve güzel görünen saçlardan daha azına razı olmanıza gerek yok. Pantene ile saçlarınızı cesurca şekillendirmekten korkmayın!

Pantene Pro-V Aqua Light Şampuan’ın tavsiye edilen satış fiyatı 8,25 TL (400 ml), 11,49 TL (600 ml)

Pantene Pro-V Temel Bakım Şampuanı’nın tavsiye edilen satış fiyatı 8,25 TL (400 ml), 11,49 TL (600 ml)

Pantene Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuanı’nın tavsiye edilen 8,25 TL (400 ml), 11,49 TL (600 ml)

*Kepeğe Karşı Etkili serisi hariç
**Şekillendirme sonucu oluşan yıpranmalara karşı. Şampuan + saç bakım kreminin birlikte kullanımında, kremsiz şampuanla karşılaştırıldığında


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>