GÜZELLİK

Romantizmin yeni adı

İspanya’nın en ünlü moda tasarımcısı Jesus Del Pozo’nun kendi koku evreninde yarattığı “J.Del Pozo in White” Türkiye’de !
 
   
 
 
     
İspanya’nın en ünlü moda tasarımcısı Jesus Del Pozo’nun kendi koku evreninde, denizin saf ışıltısından, köpüklerin duru beyazlığından ve incinin pürüzsüz zerafetinden esinlenerek yarattığı “J.Del Pozo in White” Türkiye’de !

“J.Del Pozo in White “ ile içten zarifliğin mükemmel imajını açığa çıkarmak için, uyumu arayan kadınların dünyasında yeni bir romantizm çağı başlıyor. Denizden gelen saflık, beyaz çiçeklerin rüzgarında hayat buluyor ve “J.Del Pozo in White” ile masum kadının güzelliği sade bir lüksle buluşuyor.

Beyaz, saf ve durgun… Jesus Del Pozo bu parfümünde incilerin en bilinen özelliği olan sedef ve beyazın asil zerafetinden ve en parlak denize giden doğaya dönüşten ilham alıyor. Ve sedefin tüm renklerin pırıltısını içinde barındıran beyazın kendine has romantizmi, kadının doğasında olan harika uyumu gösteriyor.

Parfümün yaratımında üst notalarda, aşka sadakati simgeleyen limon çiçeğinin derin ve narin esansı hissedilirken, bergamutun ve hint kamışı yaprağının tüm tazeliği açığa çıkıyor. Orta notalarda masumiyetin bağlayıcı çekiciliğine hayat veren portakal çiçeği, saf bir asaletin simgesi manolya, orkide, badem çiçeği, beyaz süsen ve Mısır yaseminleri bir çiçek demetinde buluşuyor. Ve bütün bu kokuların en altında, sandal ağacı, incir sütü ve misk içeren çok özel bir katman sarıp sarmalıyor masumiyeti…

Parfümün kutusu bile zarif bir prensesin şık bir davette giyeceği bir elbiseye dokunduğumuzu hissettiriyor… Kutudan çıkan şişe, tıpkı bir istiridyenin aşkla sarmalayıp yoktan var ettiği bir inciye benziyor. Sedef pırıltıları taşıyan şişe bizi bir aşk denizine götürüyor… Öylesine saf, duyarlı, romantik, masum, dingin ve tatlı…

“J.Del Pozo in White Kadını” saflığı, duygusallığı ve romantizmi yeniden keşfediyor, anlık tutkuların esiri olmadan ve derin bir bağlılıkla masum bir aşkı yeniden çağırıyor. “J.Del Pozo in White”ın nefesi herkesi tutkunun zincirlerinden kurtarıyor ve yeni bir çağ başlıyor.

GÖRSELLERİ BÜYÜTMEK İÇİN FOTOĞRAFLARIN ÜZERLERİNE TIKLAYIN...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>