GÜZELLİK

Saçlarınızda devrim yaratın...

Saç için ilk defa Schwarzkopf’tan Estetik + Peeling bc Enzim Özlü Kür ve Kolajen Terapi
 
   
 
 
     
Enzim özü ve kolajen teknolojisine dayanan bu devrim yaratan program, saç tellerini yenileyerek mükemmel bir görünüm yaratıyor.

Bilindiği gibi röfle, boya ve perma gibi kimyasal işlemler saçların içten yıpranmasına, cansızlaşıp, donuklaşmasına yol açabiliyor. Esnekliğini kaybeden güçsüz saçlar çok çabuk kırılıyor ve yıpranmış saç yüzeyi, ışığı ve parlaklığı yansıtmayan pürüzlü bir görünüme bürünüyor.


bc Enzim Özlü Kür ve Kolajen Bakımı, içerden ve dışardan saça bakım yapan ilk ürün olarak bu sorunları ortadan kaldırıyor. İlk aşamada Enzim Özlü Kür, ‘peeling’ uygulayarak saçı hasar görmüş pul tabakası hücrelerinden arındırıyor. İçeriğindeki papaya enzim özleriyle saç yüzeyini düzgünleştirirken saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlıyor; saç yüzeyinin bakım maddelerini daha iyi özümsemesine yardımcı oluyor. Böylelikle, saçın dış yüzeyi sağlığını geri kazanırken saç iç onarım için bc Kolajen Terapi ile bakıma da hazır hale geliyor.

Sonrasında ise devreye Kolajen Terapi giriyor. Bu aşamada saç içten onarılıp güçleniyor; parlaklık ve canlılık kazanıyor. Kolajen kompleksi içeren bu yoğun bakım kürü, hasar görmüş saçları içten onararak saçlara doğal esnekliğini yeniden kazandırıyor, saçlara güç, canlılık ve sağlıklı bir parlaklık sağlıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>