GÜZELLİK

Sevgililer Günü'ne özel bakım

“Sevgililer Günü”ne özel olarak bütün bir cilt ve vücut bakımı ile daha güzel bir görünüme kavuşmak istemez misiniz?
 
   
 
 
     

“Sevgililer Günü”nde bakımlı ve güzel bir görünüm ile sevgilinizi etkilemek için Erlamer’i ziyaret edin!

Erlamer Estetik ve Güzellik Merkezi, güzelliğiniz ve bakımınız için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir mekan…
Kendinizi; Uzman Dr. Erçin Özüntürk ve deneyimli kadrosunun ellerine teslim ettikten sonra farkı hissedeceksiniz. Unutmayın, her şey sevgiliniz için!

Güzellik ve estetiğin buluşma noktası Erlamer’de sizi, “Sevgililer Günü”ne hazırlayacak çok özel uygulamalar bekliyor. Gidin, yenilenin, güzelleşin ve sevgilinize özel bir sürpriz yapın. İşe öncelikle bir cilt analizi ve bakımı ile başlayabilirsiniz. Unutmayın; güzel bir görünüme kavuşmanın ve kendinizi iyi hissetmenin yolu öncelikle doğru bir cilt analizi ve sağlıklı bir bakım programından geçer. Peeling de cildiniz için çok önemlidir. Erlamer’de hem Kimyasal hem de Bitkisel Peeling yapılıyor ve siz de kendinize en uygun yöntemi seçebilir; nefes alan, sağlıkla ışıldayan, parlak bir cilde kavuşabilirsiniz.

Peki, son yılların en yaygın trendlerinden olan Kalıcı Makyaj uygulaması ile sevgilinize ilginç bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Kaş, göz ya da dudağınıza Kalıcı Makyaj yaptırarak; bir farklılık yaratabilirsiniz. Selüloitlerinizden şikayetçisiniz ve onlardan bir türlü kurtulamıyor musunuz? Erlamer’de Mezoterapi yönteminin yanı sıra en son teknolojik cihazlar aracılığıyla uygulanan Bölgesel Sıkılaştırma ve Selüloit Tedavisi sayesinde selüloit denen ve görünümünüzü bozarak, sizi rahatsız eden bu estetik probleminden kurtulabilirsiniz.

İstenmeyen tüyler… Yoksa bu da mı sizin için hala büyük bir sorun? Erlamer’de lazer epilasyon tedavisinden yepyeni bir tedavi şekli olan PPx Mavi Işık Terapisi’ne kadar pek çok uygulama sayesinde istenmeyen tüylerinizden de kurtulabilirsiniz. Hem de PPx sayesinde 20 – 25 dakika gibi çok kısa bir sürede, hiçbir ağrı ve acı hissetmeden… PPx, her türlü deri tipi ve kıl renginde %85 oranında etkili, başarılı bir sonuç sağlıyor. PPx ile seanslar; yapılacak tedaviye, tedavi uygulanacak bölgeye ve kişiye göre 2, 4, 6 ve 8 hafta aralıklarla uygulanıyor.

Daha mı? Liposuction’a alternatif bir tedavi şekli olan Lipoliz yöntemi ile acı ve ağrı hissetmeksizin yağlarınızı eritmek de “Sevgililer Günü” için hoş bir sürpriz olabilir.

Erlamer Merkez : Mim Kemal Öke Cad. Kristal Ap. No: 17 K: 2 D: 4

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>