GÜZELLİK

Tatil dönüşü cildinizi Skincode’a emanet edin!!!

Skincode Extra Gentle Skin Refiner, cildinizi yenilerken, teninizde her dem bahar havası estirecek….
 
   
 
 
     
Gıpta edilesi bronz bir tenle tatilden döndünüz. Yaz mevsiminin gözde trendlerinden bronz ten için deniz, kum, havuz ve güneşten tatil boyunca olabildiğince yararlandınız. Şimdi tatil dönüşü teninize bakım zamanı…

Skincode sizin için ‘Ekstra Hassas Cilt Yenileyici’ peeling kremini geliştirdi. Extra Gentle Skin Refiner, teni tahriş etmeden ölü hücreleri cilt üzerinden uzaklaştırarak derin bir temizlik sağlar.


Bileşimindeki CM Glukan (ekmek mayası) ile hücre yenilenme faaliyetlerini düzenleyen Ekstra Hassas Cilt Yenileyici (Extra Gentle Skin Refiner), cildinizin sıkılığını 1 ayda yüzde 85 oranında artırır.

Skincode’un krem formundaki bu ürünü içerdiği elma ekstresi ile cildinizi temizleyerek olağanüstü bir canlılık ve parlaklık kazandırır. Formülündeki salatalık ekstresiyle de cildinizi besler, tazeler ve nemlendirir.

Skincode’un tüm cilt tipleri için geliştirdiği Extra Gentle Skin Refiner, en hassas ciltleri dahi sorunsuz yeniler. Teni tahriş etmeden ölü hücreleri cilt üzerinden uzaklaştırarak derin bir temizlik sağlar.

Extra Gentle Skin Refiner; canlı, berrak ve pürüzsüz bir görünüm için cildinize en güzel bahar armağan olsun. Bırakın Skincode, cildinizde her dem bahar havası estirsin…

Satış Fiyatı: 98 YTL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>