GÜZELLİK

Trésor Midnight Rose

Pariste yeni bir romantizm rüzgarı esiyor. Rengarenk, eğlenceli, neşeli bir koku...
 
   
 
 
     

Değerli anların parfümü Trésor ve Trésor Midnight Rose’dan sonra yeni bir aşk hikayesi yaratılıyor. Romantik ama modern aşkların dilini yeniden yazan tutku dolu bir hikaye…

Pariste yeni bir romantizm rüzgarı esiyor…


Özgür ve hayat dolu ruhuyla dünyanın en romantik şehrinin taş kaldırımlarında genç bir kadın yürüyor. Büyüleyici küçük meydanları, hareketli akşam kafeleri ve Seine Nehri rıhtımlarıyla Paris. Gökyüzünün, neşeli ve neredeyse gerçek olamayacak kadar güzel mor bir ışıltıyla kızardığı bir gece… Gün batımında bir Paris akşamı…

İşte bu büyülü şehirde, göz alıcı bir gün batımında, çekici ve muzip bir kadın, bir adamı kendine çılgınca aşık ediyor. Genç adam, aşkını kanıtlamak ve kalbini çalmak için her şeyi yapmayı göze alıyor.

Aşkın Şeker Kaplı Gülü

Paris’in en romantik saatleri olan gün batımının büyüleyici nüansları Trésor Midnight Rose’un eşsiz kokusunda hayat buluyor.

Gençliği, modernliği ve zarifliği sembolize eden bu çekici koku Paris’te bir aşk saklambacına konu oluyor.

Trésor Midnight Rose, ağız sulandıran tatlı bir elma tazeliğiyle beklenmedik bir karşılaşmanın meyvesi olan “aşkın sevimli gülü” olabilir. Yoğun gül özü ve canlı ahududu tanecikleri arasında canlanan derin bir ilk görüşte aşk.

Yasemin ve gül dokunuşu, taze kuşüzümü tomurcukları, sedir özü, vanilya ve misk notalarıyla büyüleyen ve bağımlılık yaratacak bir parfüm.

Bir gece mücevheri gibi şık şişesinde ışıldayan bu sihirli koku gizemli bir aşk hikayesini tetikliyor.

Trésor parfümünün imzası olan, zarif bir gül ile taçlandırılan bu kristalimsi şişe adeta saf bir aşk iksirini içinde saklıyor.

Çekici, afacan, gizemli ve oldukça modern genç bir kadın…

21 yaşındaki, Fransa doğumlu, İngiliz güzel, 21. yüzyılın romantik prensesi olarak adlandırlıyor. Eşsiz ve göz kamaştıran güzelliği ve şık tarzıyla çevresindekileri adeta büyülüyor.

İngiliz basını tarafında “ En Güzel Giyinen Kadın” ve “ 2001 yılı Stil İkonu” olarak adlandırılan Watson, yeni jenerasyonun ikonu olarak karşımıza çıkıyor.

İlk olarak Hermoni ile tanıdığımız genç aktrist oyunculuk hayatına başarıyla devam ediyor.

Özgür ruhu, neşeli kişiliği ve çekici güzelliğiyle Emma Watson, Trésor Midnight Rose’un gerçek bir temsilcisi…

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı:
50 ml – 155 TL- 75 ml – 199 TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>