GÜZELLİK

Türkiye’nin En Büyük Kadın Akademisi AVON Akademi’den 10.000 Mezun

“Kadınların kadınlar için çalıştığı şirket” sloganından yola çıkarak hayata geçirdiği “AVON Akademi”...
 
   
 
 
     

Dünya üzerinde kadınları güçlendirmek için önemli çalışmalara imza atan AVON, Türkiye’de de bu anlayışa paralel olarak “AVON Akademi” projesi ile tüm AVON kadınlarına, kişisel ve profesyonel anlamda gelişim olanakları sağlamaya devam ediyor. Tüm AVON Temsilcilerine ücretsiz girişimcilik eğitiminin sağlandığı AVON Akademi’de 15 eğitimci görev alıyor. Toplam dokuz farklı temayı içeren sınıf eğitimlerinde doğrudan satışa yönelik tüm temel bilgiler sunuluyor. Sınıf eğitimini alan katılımcılara teorik eğitim sonrasında sahada uygulama esnasında koçluk desteği de veriliyor.

AVON kadınlarının kendi işlerini yöneten birer iş kadını haline gelmesine ve kendilerine en uygun yöntemlerle başarıyı yakalamalarına destek olmak için gerçekleştirilen bu eğitimlerin içeriğinde iş geliştirme, işini nasıl duyurabileceği, mülakat teknikleri, stratejik planlama, rapor analizi, iş yönetimi, liderlik ve geribildirim gibi konular yer alıyor.

2013 yılında başlayan AVON Akademi’de bugüne kadar 10 binin üzerinde kadına eğitim sağlanırken, 2014 yılında bu sayının artırılması hedefine paralel olarak eğitim içerikleri de geliştirildi. Yeni eğitim modüllerinde, makyaj ve cilt bakımı eğitimleri, ileri planlama becerileri, ve yaratıcı metodlarla geliştirlen AVON ev toplantıları gibi konular da eklendi.

Ayrıca gerçekleştirilen online eğitimlerle eğitimlere katılamayan veya yeniden görmek isteyen kadınlara evlerinden veya diledikleri yerden kendilerini geliştirme fırsatı sunuluyor. Bu sayede kadınlar, AVON eğitimlerine teknolojinin imkânlarından faydalanarak evlerinin rahatlığında ulaşabiliyorlar.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>