GÜZELLİK

Yüz hatlarını yeniden çizmek artık mümkün

La Roche-Posay, kendini canlı dokularla birleştirme yeteneğiyle cildin destek maddesinin yenilenmesini sağlayan Pro-XylaneTM ile yaşlanma karşıtı bakım anlayışında bir devrim yarattı.
 
   
 
 
     
7 yıl süren bir araştırma sonunda La Roche-Posay, kendini canlı dokularla birleştirme yeteneğiyle cildin destek maddesinin yenilenmesini sağlayan Pro-XylaneTM ile yaşlanma karşıtı bakım anlayışında bir devrim yarattı.

Öyle bir cilt bakım ürünü düşünün ki; sadece onunla 55 yaşından sonra bile yüz hatlarınızı yeniden çizmek mümkün olsun. LA ROCHE-POSAY'den Substiane, içeriğindeki Pro-Xylane™ (%5) sayesinde; yüz hatlarınızı yeniden çizmek için cildin temel destek maddesini her gün yeniden yaratıyor. Dünyada 25.000 dermatologun tercih ettiği, en çok reçetelenen dermo-kozmetik markası LA ROCHE-POSAY; SUBSTIANE ile bir cilt bakım ürününde şimdiye kadar formüle edilmiş, konsantrasyonu en yüksek Pro-Xylane™ (%5)'› sunuyor; böylece toleranstan ödün vermeden, mükemmel etkinlik sağlanıyor.

55 yaşından sonra kadınlar ciltleri için daha fazla dermatolojik etkinlik talep ederler. Fakat yine de rahatlıktan ödün vermeye hazır değildirler. Bu nedenle, La Roche-Posay, kremsi, hassas yapısıyla doku avantajı olan SUBSTIANE'ı formüle etti.

Amerikan Hastanesi Dermatoloji Bölüm Başkanı Doç.Dr. Yasemin Oram,

“55 yaşından sonra cilt parlaklığını ve sıkılığını kaybetmeye başlar. Bunun en büyük sebebi cildin temel destek maddesinin kaybolmasıdır. Yüz çevresi sarkar. Cildin fizyonomisi değişir; daha yorgun, daha donuk görünür. Günümüzde hızla gelişen teknolojiyle birlikte YÜZ OVALİNİN YENİDEN BELİRGİNLEŞTİRİLEBİLMESİ ve SARKMALARIN TOPARLANMASI artık mümkündür. Bir dermatolog olarak 55 yaş üstündeki bayanlara da mutlaka cildi yeniden yapılandıran bir cilt bakım ürünü kullanmalarını öneriyorum. Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte 55 yaş üstü bayanların “Yüz hatlarını yeniden çizmeyi” mümkün kılacak kadar iddialı cilt bakım ürünleri vardır. Örneğin yetkili eczanelerden alabileceğiniz, cildin destek maddesinin yenilenmesini sağlayan Pro-Xylane adlı molekülü en yüksek oranda içeren cilt bakım ürünlerini reçete ediyoruz. Pro-Xylane™ cildin derinlerinde yaptığı etkilerle eşsiz sonuçlar sağlıyor. Pro-Xylane™ canlı dokular faaliyet gösterme yeteneğine sahip, son derece küçük bir moleküldür. Ciltte doğal olarak bulunan xylose'u (fleker) taklit ettiğinden Pro-Xylane™ derhal ve kalıcı olarak dokularla bütünleşir. Biyolojik taklit yeteneği sayesinde Pro-Xylane™ ciltle mükemmel uyum gösterir.

Pro-Xylane’ı en yüksek oranda içeren Substiane ile ilgili yurtdışında yapılan klinik araştırmaların sonuçları da biz dermatologlar için oldukça etkileyici ve ikna edicidir.” diyor.

GÖRSELLERİ BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYIN...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>