GÜZELLİK

Yüzdeki yorgunluk belirtilerine çare...

Yılbaşı gecesine özel cildi hazırlamak ve gecenin en güzel bayanı olmak için en hızlı ve en etkili yol; cilde “Speed Peel Facial Gel” uygulamak…
 
   
 
 
     
Cellex-C “Under Eye Toning Gel” İle Yeni Yıl Gecesi Yorgunluktan Eser Yok

Yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşayacağınız uykusuz bir gecede ihtiyacınız olan tek şey; gözlerinizin yorgunluğunu ve şişliğini azaltmaya yardımcı olan “Under Eye Toning Gel”… Yılbaşı gecesine hazırlanırken çantanızda bulundurmanız gereken bu özel ürün, göz altı ve çevresindeki yorgunluk, uykusuzluk belirtileri ile şişlik ve koyu halkalar için birebir! Üstelik makyaj üzerine rahatlıkla uygulanabiliyor ve etkisi saatlerce sürüyor.


(10ml: 106 YTL.)

“Under Eye Toning Gel”, açık mavi renginde, bitki kompleksleri içeren sıvı bir jeldir. İçeriğinde bulunan nane, mısır çiçeği yaprağı, okaliptüs ve azulen gibi bitkisel maddeler özellikle göz çevresindeki cildi güçlendirici ve renk tonunu iyileştirici özelliğe sahip. Hassas ciltlere bile rahatlıkla uygulanabilen ve tüm cilt tiplerine uygun olan “Under Eye Toning Gel” günde bir kez ya da duruma bağlı olarak daha sık kullanılabiliyor.


Yeni Yıl Gecesi için en Hızlı ve Etkili Güzellik Sırrı: “Speed Facial Gel”

Yılbaşı gecesine özel cildi hazırlamak ve gecenin en güzel bayanı olmak için en hızlı ve en etkili yol; cilde “Speed Peel Facial Gel” uygulamak… “Speed Peel Facial Gel”, içeriğindeki kavun özü, jojoba yağı, doğal bambu özü ve ficin enzimi sayesinde cildi nemlendirirken, aynı zamanda derinlemesine temizler.

(90 ml: 102 YTL.)

“Speed Peel Facial Gel” , cildin yüzeyindeki mat ve kuru cilt hücrelerini hızlı ve nazik bir biçimde soyarak pürüzsüz ve parlak bir tene kavuşturur. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu özel ürün ile yeni bir yıla girerken cildiniz ışıldayacak ve teniniz rahat bir nefes alacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>