KÜLTÜR-SANAT

10.Elazığ Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali Kapanış Galasını Yaptı

WindyHill Otel’de, festival’in kapanış galası büyük bir katılımla yapıldı.
 
   
 
 
     

Vali Yardımcısı Mustafa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Mazhar Ayaz, çok sayıda ünlü sanatçı, medya kuruluşu sahipleri ve muhabirler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

10. Uluslararası Film Festivali kapanış galası büyük bir katılımla yapıldı. Windy Hill Otel’de Pazartesi saat 20:00'de yapılan kapanış galasına Vali Yardımcısı Mustafa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Mazhar Ayaz, çok sayıda ünlü sanatçı, medya kuruluşu sahipleri ve muhabirler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve davetliler katıldı.

Sunuculuğunu Kayahan Topal’ın yaptığı festivalin kapanış galasında konuşan organizatör Serdar Kara emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Sponsor firmalara ve kendilerine destek olan kurumlara plaket hazırladıklarını belirten Kara önümüzdeki yıl daha büyük bir organizasyonu Elazığ’a yaşatacaklarını söyledi.

Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen kısa film yarışmasına kısa süre önce şehit olan polis ağabeyi adına sponsor olan Avukat İbrahim Gök de Elazığ’a kazandırılan festival için teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların ardından İşitme Engelliler Okulu öğrencileri folklor gösterilerini yaptı. Büyük beğeni alan işitme engelli öğrenciler müziği duymamalarına rağmen profesyonel dansçılar gibi hatasız bir sunum gerçekleştirdiler. Program festivalde emeği geçen kurum, kuruluş ve şahıslara verilen plaketlerle son buldu.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>