KÜLTÜR-SANAT

Adresinde Bulunamadı

Daha önce Üçüncü Tekil Şahıs adlı romanıyla ilgi çeken Mehmet Bilal yeni romanı Adresinde Bulunamadı ile yine kendinden söz ettirecek.
 
   
 
 
     
Adresinde Bulunamadı

Adresinde Bulunamadı, kendi adresini de tam veremeyen iki kişi arasındaki bir aşkın öyküsü. Bir zarfa yüklenmiş bir aşkın, daha doğrusu bir yalnızlığın öyküsü döne döne kendini anlatmayı denemektedir. Ama aslında anlatılan şey belki de hiç anlatılamadan kalandır.


Dildeki ustalığıyla olduğu kadar kurgusundaki sağlamlık ile de dikkati çeken Adresinde Bulunamadı ustalığını daha ilk kitabında kanıtlamış bir yazarın ikinci romanı. Eminiz ilk romanı okuyup sevmiş olanlar kadar, Mehmet Bilal’i ilk kez okuyacak olanlar da Adresinde Bulunamadı’nın kendine has duygusunun etkisinden uzun zaman çıkamayacaklar.

Kitaptan
“Volker’i nihayet gördüm! Gördüm ve âşık oldum! Yollara düşmüş bir meczup gibi ilerlediğim, nereye gittiğimi bilmeden elden ele dolaştığım, hırpalandığım, sararıp solduğum ve kendime acıdığım günlerdi. O anda anladım; gönderenle mektubun, zarfın kaderleri birbirine benziyordu. Gönderenin ruhu, kokusu, kişiliği, dili, kederi zarfa yansıyordu. Ve yine o anda anladım ki, birinin ardına düşmek insanı kendinden ediyordu…”

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>