KÜLTÜR-SANAT

Arabalı Sinema Efsanesi Geri Dönüyor!

Sinemanın yeni adresi KüçükÇiftlik Park!
 
   
 
 
     

KüçükÇiftlik Park Film Kulübü İstanbullular’a iki yeni deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Biri 50’lerde Amerika’da ortaya çıkan ve sonra tüm dünyada fenomen haline gelen ‘Arabalı Sinema’, diğeri ise KüçükÇiftlik Park Bahçe’nin yemyeşil atmosferinde gerçekleşecek ‘Bahçe Sineması’…

NOSTALJİK ROMANTİZM: ARABALI SİNEMA

100 otomobil kapasiteli Arabalı Sinema’da, aracınız görüş açılarına uygun şekilde özel görevliler tarafından park edilirken, siz de Bahçe’de sinema öncesi dj performansla akşama keyifli bir başlangıç yapabileceksiniz. Film izlerken patenli ekiplerin yiyecek, içecek servisi yapacağı Arabalı Sinema’da tek yapmanız gereken radyo frekansınızı ayarlamak! Ücretlendirmenin kişi başı olarak yapıldığı Arabalı Sinema’da, arka koltuklar da indirimli!

YAYILIN ÇİMENLERİN ÜZERİNE!

KüçükÇiftlik Park Film Kulübü’nün ikinci sinema konsepti ise vizyon filmlerinden klasiklere kadar zengin bir yelpazenin sunulacağı Bahçe Sineması. Rejisör koltukları ve minderler üzerinde keyifli saatler geçireceğiniz Bahçe Sineması’nda biletler iki kategori halinde satışa çıkacak. Sadece sinema bileti alabileceğiniz gibi, yemek sepeti içeren bir seçeneğiniz de olacak.

Arabalı Sinema ve Bahçe Sineması’nda gösterime girecek filmler, tarihleri ve seans bilgileri pek yakında…
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>