KÜLTÜR-SANAT

Bir çocuk değişir, Türkiye değişir.

Ülkemizin önde gelen müzisyenleri, iş adamı ve kadınları, sinema-tiyatro sanatçıları, yazarları ve medya temsilcileri çocukların eğitimine destek olmak için 23 Şubat 2009 Pazartesi gecesi aynı sahnede buluşacak.
 
   
 
 
     
Unutulmayacak bir konser…
Eşsiz performanslar

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yine bir “ilk”e imza atıyor ve ülkemizin önde gelen insanlarını farklı performanslarını sergileyecekleri özel bir gecede bir araya getiriyor.


23 Şubat 2009 Pazartesi gecesi saat 21:00’de başlayacak olan bu özel geceye Fahir Atakoğlu, Kürşat Başar, Okan Bayülgen, Yavuz Bingöl, Güneri Cıvaoğlu, Cem Davran, Nazlı Deniz Boran, Kenan Doğulu, Sertab Erener, Fatih Erkoç, Carlos Garcia, İsmail Hakkı Demircioğlu, Rahmi M. Koç, Hülya Koçyiğit, Erkan Oğur, Güler Sabancı, Tan Sağtürk, Ethem Sancak, Tuluğ Tırpan, Arzuhan Yalçındağ ve Zara katılarak, daha önce hiç tanık olmadığınız performanslarıyla destek verecekler.


Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek gecenin biletleri Biletix’te satışa sunuldu. TEGV, geceden elde edilecek gelirle 20.000 çocuğumuzun eğitimine destek olmayı hedefliyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>