KÜLTÜR-SANAT

Burn DJ Producer Yarışması başladı

MTV ve Burn’ün işbirliğiyle, geçen yıl ilki gerçekleştirilen MTV & Burn Dance Heat programı bir dizi dans müziği etkinliğiyle yeniden düzenleniyor.
 
   
 
 
     
MTV ve Burn’ün işbirliğiyle, geçen yıl ilki gerçekleştirilen MTV & Burn Dance Heat programı bir dizi dans müziği etkinliğiyle yeniden düzenleniyor. Ankara, Eskişehir, İzmir ve İstanbul’da özel partilerin de yapılacağı “MTV & Burn Dance Heat” programı kapsamında düzenlenen Burn DJ Producer Yarışması da 16 Mart’ta başladı.

Yarışma kapsamında adayların kayıtlarını yapabilmelerini sağlayacak tüm teknik donanımı sunan bir mobil stüdyo Ankara’dan başlayarak Eskişehir, İzmir ve İstanbul’daki üniversiteleri dolaşacak.

Yarışmada ilk iki dereceyi kazananların parçalarına remix yapılarak yurtdışındaki müzik marketlerde satışa sunulacak. Ayrıca birinci olan DJ, MTV’nin yurtdışında düzenleyeceği bir organizasyonda dünyaca ünlü DJ’lerle aynı sette parçasını çalma şansını yakalayacak. Yarışmayı kazanan DJ’in evinde de tam donanımlı bir DJ stüdyosu kurulacak.


Tam donanımlı Burn Mobil Stüdyo’da kayıt imkanı
Dünyanın en iyi stüdyolarında kullanılan ileri teknolojiye sahip ekipmanlarla donanmış Burn Mobil Stüdyo, bu yıl daha da geliştirilmiş cihazlarla yenileniyor. Böylece, iki bilgisayar bazlı yeni sistemle anında müzik yapılabilen bir stüdyoda kayıt imkanı sunulacak. Katılımcılar dünyada en son çıkan müzik yazılımlarını birçok profesyonel DJ’den önce tanıma ve kayıtlarını yapma şansı bulacak.

Müzikseverlerin oyları dikkate alınacak
İlk üçe kalan parçalar www.burn-energydrink.com sitesinde müzikseverlerin oylamasına sunulacak. Jüri üyeleri halk oylamasını da dikkate alarak dört bölge birincisini ve sonrasında da ‘En iyi DJ Producer’ı belirleyecek. Müzikte yetenekli gençleri keşfetmeyi amaçlayan Burn DJ Producer yarışmasında 21. yüzyıl modern dans müziğinin en iyi örneklerini sunan DJ’ler derece elde edecek. Yarışmacıların producer olarak gösterdikleri başarı en önemli seçim kriterlerinden biri olacak. Değerlendirmede, teknik yeterlilik, parça seçimi, set bütünlüğü, parçanın genel kompozisyonu, enerjisi, yaratıcılığı, seslerin uyumu, ses ve mix kalitesi dikkate alınacak.

------------------------------------------------------------------------------------

Dünyanın en büyük meşrubat üreticisi ve pazarlayıcısı olan Coca-Cola şirketi yaklaşık 200 ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye’de toplam 12 markası bulunan Coca-Cola sistemi ikili bir yapıya sahip. Tüm markaların pazarlama ve iletişim stratejileri ve uygulamaları Coca-Cola şirketinin temsilcisi Coca-Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş tarafından yürütülürken, üretim ve dağıtım Coca-Cola İçecek tarafından gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin en büyük alkolsüz içecek üretim ve dağıtım şirketi olan Coca-Cola İçecek, %40 Coca-Cola şirketi, %40 Anadolu Grubu, %11.2 Erdoğan Özgörkey İçecek ve %8.8 Etap İçecek ortaklığından oluşuyor.

MTV Europe, Avrupa’nın 24 saat yayın yapan en büyük müzik kanalı karasal, kablo ve uydu yolu ile Avrupa’da 43 bölgede 105 milyondan fazla eve ulaşıyor. MTV Europe Türkiye’nin yanısıra İsrail, Macaristan, Yunanistan, Slovenya, Slovakya, Belarus, Belçika, İzlanda, Lüksemburg, Ukrayna, Bosna ve Malta gibi 22 ülkede yayın yapıyor. MTV Europe’un dışında, MTV İngiltere & Irlanda, MTV Italya, MTV Ispanya, MTV Almanya (Almanya, Austurya ve Isviçre’nin Almanca konuşulan bölgesi), MTV2 (Almaya’da pop müzik kanalı) MTV Fransa (Fransa, Belçika ve Isviçre’nin Fransızca konuşulan bölgesi), MTV Portekiz, MTV Hollanda, MTV Polonya, MTV Kuzey Avrupa (Danimarka, Isveç , Filandiya) MTV Romanya, İngiltere’ de MTV Dance , MTV Base , MTV Hits, MTV2 ve VH1 Classics adları altında 5 dijital kanal ve Avrupa’da MTV Base, Hits, MTV2 ve VH1 Classics kanalları bulunuyor. En son olarak Güney Afrika’da MTV Base Afrika yayın hayatına girdi.

--------------------

Burn Mobil Stüdyo Ankara Takvimi

ODTÜ 16 Mart 2005
ODTÜ 17 Mart 2005
Hacettepe Üniversitesi 18 Mart 2005
Ankuva önü 19 Mart 2005
Ankuva önü 20 Mart 2005
Hacettepe Üniversitesi 21 Mart 2005
Bilkent Üniversitesi 22 Mart 2005
Bilkent Üniversitesi 23 Mart 2005
Çankaya Üniversitesi 24 Mart 2005
Başkent Üniversitesi 25 Mart 2005
Ankuva önü 26 Mart 2005
Ankuva önü 27 Mart 2005
Bilkent Üniversitesi 28 Mart 2005
Bilkent Üniversitesi 29 Mart 2005
Başkent Üniversitesi 30 Mart 2005
ODTÜ 31 Mart 2005
ODTÜ 1 Nisan 2005
Tunalı Hilmi 2 Nisan 2005


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>