KÜLTÜR-SANAT

Cosmoturk Kızlar Partisi II

10 Haziran Cuma gecesini not edin. Çünkü o gece Studio Live’da ikinci kez düzenlenecek olan Kızlar Partisi’nde bir araya geleceğiz. Üstelik Anima, Hollymood ve Dj. Çağdaş’la çoşacağız.
 
   
 
 
     
En gelişmiş eğlence molekülleri bu partide...

10 Haziran Cuma gecesini not edin. Çünkü o gece Studio Live’da ikinci kez düzenlenecek olan Kızlar Partisi’nde bir araya geleceğiz. Üstelik Anima, Hollymood ve Dj. Çağdaş’la çoşacağız.

İster yalnız ister partnerinizle, Kızlar yeniden buluşuyor ve eğleniyor...

Hayat geçiyor hem de hızla. Şu güzel yaz günlerinde dışarı çıkmak dururken evlerinizde tıkılıp kalmayın. Cosmoturk.com tarafından düzenlenen Show Radyo’nun tanıtım sponsoru olduğu bu partide yaşayacak güzel şeyler, ileride anlatacak anılarınız olsun...


Hatırlarsınız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü şerefine Jazz Cafe’de ‘Kızlar Partisi’ yapmıştık. O gece pek çok Cosmoturk.com üyesiyle birlikte bir araya gelip keyfili bir geceye imza atmıştık.

Şimdi malum yaz geldi bir araya gelmek için bundan iyi bir bahane olmaz diyerek ‘Kızlar Partisi II’ye davet ediyoruz sizleri...

Beyoğlu’nun yeni ve güzel mekanlarından Studio Live’da hem tanışıp hem eğleneceğiz. En gelişmiş eğlence molekülleriyle bezeli bu parti kış yorgunluğunu atmak için bizlere iyi bir fırsat sunuyor. Cosmoturk.com ailesi olarak bir araya gelirken yine hep birlikte olacağız. Ayrıca yaz mevsimi ve tatil için bol bol enerji toplayacağız.

Partimizin adı Kızlar Partisi ama hemen belirtelim partiye partnerinizle birlikte de katılabilirsiniz. Artık bir klasik haline gelen Cosmoturk.com kalitesi yanısıra güzel hediyeler de sizleri beliyor olacak. Kadın portalı olarak her zaman en güzel içerikle karşımıza çıkan Cosmoturk.com yine eğlenceli dakikaların mimarı.

Gece sadece sürpriz hediyelerle dolu değil. Yaza sıkı bir giriş yapmak için o gece iki ayrı grup bizlerle olacak. Son günlerde İstanbul gece hayatını damgasını vuran Anima ve Hollymood partimize renk katacak. Şarkılarında kendi renklerini anlatan Anima, herkesi kucaklayan müziğiyle yakın geleceğin önemli isimleri arasında yer alacak. Grupların art arda çıkacağı gecede en eğlenceli parçaları bizler için çalıp söyleyecekler.

Gecenin ne zaman biteceği ise size kalmış....

Tarih: 10 Haziran Cuma Yer: Studio Live

Bilet Ücreti:

Biletix: 23 ytl. Kapı: 25 Ytl.

Saat: 22.00. Telefon: 212. 244 77 12.

Biletler Studio Live ve Biletix’den temin edilebilir.

Kızlar Partisi 2'nin ayrıntılar ve bilet için::
www.biletix.com ‘da....

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>