KÜLTÜR-SANAT

Dansınız Karakterinizdir!...

Tuncay Vural, “Dansınız Karakterinizdir” isimli tek kişilik gösterisinin 7.yılında Akatlar Kültür Merkezinde!..
 
   
 
 
     

Tuncay Vural, 25 yıllık kariyerinin 20 yılında yurt dışı ve yurt içinde yıllarca araştırmasını yaparak “kişinin dans tarzının, o kişinin temel karakter özelliklerini birebir yansıttığını” keşfetmiştir.

2004 yılında, araştırma sonuçlarını bilimsel dayanaklarıyla basına açıklayan Vural, o yıldan bu yana Dansınız Karakterinizdir isimli stand up dans gösterisi ile keşfini izleyiciyle paylaşıyor!.KIMILERI, HIPNOZ EDIYOR DIYOR, KIMILERI ÇOK KOMIK BIR ADAM, KIMILERI ÇOK ZEKI VE HAZIR CEVAP DIYOR AMA HEPSI TEK BIR NOKTADA BIRLEŞIYOR. SÜPER BIR GÖSTERI!

Gösterinin içeriği; hem anlatı, hem dinleti, hem müzik, hem komedi… Ve konusu itibariyle dünya’da ilk ve tek! Dansınız Karakterinizdir!

Aşağıdaki sorulardan an az birine ben de böyle düşünüyorum diyorsanız, kendinizi ve çevrenizdeki karakterleri şaşkınlıkla ve kahkahalarla yeniden keşfetmek için bu gösteriyi mutlaka izlemelisiniz.

• Dans etmiyorum, edemiyorum…
• Dans mı? Artık benden geçti…
• Dans mı? Karizmamı çizemem, bozamam, dökemem…
• Eşimi, dostumu, arkadaşlarımı yıllar sonra hala neden tanıyamamışım?
• Burcumun tüm özelliklerini taşıyorum…
• “Kadınlar böyledir, erkekler şöyledir” fikrini savunuyorum…

Enerjisiyle dikkat çeken Tuncay Vural, baştan sona interaktif olan "Dansınız Karakterinizdir" gösterisinde, seyircileri bir zaman yolculuğuna çıkararak, öncelikle kendilerinin, eşlerinin, katıldıkları ortamlardaki arkadaşlarının, dostlarının dans tarzlarından, görünen kişiliklerinin dışında asıl olan temel karakterlerini şaşkınlıkla ve kahkahalarla keşfetmelerini sağlıyor!

Aynı zamanda gösteri akışında kendi karakter özelliklerini merak eden izleyicileri sahneye davet eden Vural, seyircilerle birlikte dans edip sonrasında temel karakter analizlerini yapıyor.

14 Ekim 2010 – saat 20.30
Akatlar Kültür Merkezi
Zeytinoğlu Cad. No.8 Akatlar / Beşiktaş

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>