KÜLTÜR-SANAT

“Dune: Çöl Gezegeni” İkinci Film Öncesi Yeniden Vizyonda!

Birinci bölüm ile epik maceranın başlangıcına geri dön…
 
   
 
 
     

Frank Herbert'ın ünlü romanından uyarlanan ve gösterime girdiği dönemde gişe rekorları kırarak, altı Oscar Ödülü kazanan Dune: Çöl Gezegeni, devam filmi öncesi yeniden vizyona giriyor. Seyirciyi epik maceranın başlangıcına geri döndürecek olan filmde, ikinci bölümden kısa bir sahneye de yer verilecek. 2D, 4DX ve IMAX formatlarında yeniden beyazperdede seyirciyle buluşacak olan “Dune: Çöl Gezegeni”,

Gösterime girdiği ilk andan itibaren başta eleştirmenlerin ve sektörün önemli isimlerinin övgülerini alan Dune, 1 Mart’ta vizyonda olacak devam filmi öncesinde yeniden seyirciyle buluşuyor.

Frank Herbert'in 1965 yılında yazdığı "Dune" romanından uyarlanan film, hayranlarını epik maceranın başlangıcına götürüyor. Çöl gezegeni Arrakis’in kontrolüne sahip olan Paul Atreides’in (Timothée Chalamet) hikayesini anlatan ilk filme, ikinci bölümden de kısa bir sahne eklenmiş. Ayrıca oyuncu ekibinin seyirciyi selamladığı bir sahnenin de yer alacağı “Dune: Çöl Gezegeni”; 2D, 4DX ve IMAX formatlarında izlenebilecek.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği “Dune: Çöl Gezegeni”, 9 Şubat’ta yeniden vizyonda olacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>