KÜLTÜR-SANAT

Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın Başarılı Performanslarıyla Yer Aldıkları “Evlilikten Sahneler”

Sahnelendiği ilk günden bu yana kapalı gişe oynayan, sezon boyunca Zorlu PSM’de…
 
   
 
 
     

Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült filminden, ödüllü oyuncu ve yönetmen Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan, ‘’İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”, “Aşk nedir ne değildir?” sorularına yanıt arayan Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın başrollerimi paylaştığı Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı Evlilikten Sahneler Zorlu PSM’de sahnelenmeye devam ediyor.

Oyunda 10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ideal bir çift görünümündeki iki çocuk sahibi mutlu bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin kimi dönemlerini yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, görünürde mükemmel olan bu çiftin sevgi, nefret, arzu, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik gibi kavramlarla mücadele edişlerini yakından gözlemleyecek. Bir tür evlilik araştırması olan oyunda Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem de rol alıyor.

Çoğu zaman kadın ve erkek kimliğinde önemli dönüşümlere yol açan ve onu biçimlendiren bir çerçeve haline gelen evliliği oyunun merkezine koyan Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı olan Evlilikten Sahneler Zorlu PSM %100 Studio’da yeni sezonun ilk oyununu 20 Eylül’de sahneliyor.

Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı Evlilikten Sahneler’in biletleri passo.com.tr üzerinden satışta.

Oyun Tarihleri:

20 Eylül 2022
Oyun Saati: 20.30

4 Ekim 2022
Oyun Saati: 20.30

12 Ekim 2022
Oyun Saati: 20.30

27 Ekim 2022
Oyun Saati: 20.30


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>