KÜLTÜR-SANAT

“En İyi Müzik” Eelence”de…

Süper FM, Özgür Aras’a ait olan Eelence’de gerçekleştireceği “90’lar Partisi”nde, birbirinden ünlü sanatçıları buluşturuyor.
 
   
 
 
     

SÜPER FM’den 90’lar Partisi

“En İyi Müziğin” adresi Süper FM, 1 Aralık 2010 Çarşamba gecesi, Özgür Aras’a ait olan Eelence’de gerçekleştireceği “90’lar Partisi”nde, birbirinden ünlü sanatçıları buluşturuyor. Süper FM, 90'lı yılların unutulmaz parçalarının çalınacağı gecede tüm misafirlerini anılarda yolculuğa çıkaracak.

Türkiye’nin ilk özel radyosu Süper FM, 90’lar konseptli partisinde, konuklarına, en iyi müziğin yanı sıra birçok sürprizle de sınırsız bir eğlence ve unutamayacakları bir gece yaşatacak. Müziğin yanı sıra dekorasyonda o yıllara damgasını vuran objelerin kullanıldığı gece, davetlileri bir kez daha 90’lara götürecek.

Süper FM ayrıca, bu özel partiye katılarak sanatçılarla tanışmak isteyen 5 şanslı dinleyicisine de partiye giriş davetiyesi verecek. Süper FM’de yapılacak yarışmalarda doğru cevabı veren dinleyiciler, bu eşsiz eğlenceye katılma hakkı kazanacak.

İstanbul gece hayatına renk katan yeni eğlence mekanı “Eelence”de gerçekleştirilecek “Süper FM 90’lar Partisi”, 1 Aralık Çarşamba akşamı saat 22:30’da başlayacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>