KÜLTÜR-SANAT

!f İstanbul Açılış Partisi

İstanbul’un eğlence hayatında alternatif bir renk olmayı sürdüren !f music, Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle, Yallah!
 
   
 
 
     

Underground filmiyle ünlenen KAZAMADA ve Maryam Saleh ile !f İstanbul’u açıyor. !f İstanbul Açılış Partisi, 20 Şubat Cumartesi günü Babylon’da müzik ve sinema tutkunlarını birleştirecek.

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleşecek gece, Ortadoğu’nun farklı seslerini bir araya getirerek !f İstanbul’un 15. yaşına özel bir kutlamaya dönüşecek. İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde düzenlenecek ve bu yıl beşinci yaşını kutlayacak olan !f music, müziği sinemaya, sinemayı sahneye taşımaya devam ediyor. Festival programında da izleyeceğimiz “Yallah! Underground”ın hayat veren müziklerinden ilham alan !f İstanbul Açılış Partisi’nin yıldızı KAZAMADA olacak.

Lübnan’dan Zeid Hamdan, Mısır’dan Donia Massoud, Ürdün’den Mahmoud Radaideh ve Filistin’den Tamer Abu Ghazaleh’in bir araya gelerek kurduğu KAZAMADA, Arap dünyasında kendi türünün ilk örneği sayılıyor. Yaptıkları müziği Neo-Arabic-Pop olarak tanımlayan ve bugüne dek özel projeler için buluşan grup, bu kez !f İstanbul için aynı sahneyi paylaşacak. Gecenin bir diğer sürprizi ise, büyüleyici sesiyle geceyi etkisi altına alacak Mısırlı şarkıcı ve söz yazarı Maryam Saleh olacak. Saleh, KAZAMADA’ya vokalde eşlik ederek geceyi hafızalara kazıyacak.

KAZAMADA’nın ardından ise Ortadoğu ve Anadolu namelerini elektronik müziğin farklı disiplinleri ile yorumlayan Fortuna Records “dans devam etsin” diyecek. Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleşecek gecenin biletleri, Biletix’te.

!f music kapsamında gerçekleşecek diğer bir parti olan !f Gökkuşağı Partisi ise 15. yılına özel olarak gerçekleştirilecek etkinliklerle Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle 26 Şubat Cuma günü yine Babylon’da müzik ve sinema tutkunlarıyla buluşacak.

!f İstanbul Açılış Partisi
Yer: Babylon
Tarih: 20 Şubat, Cumartesi
Saat: 21:30
Ücret: 35 TL (Öğrenci), 45 TL (Tam)


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>