KÜLTÜR-SANAT

Filinta’da Her Bölüm Yeni Bir Heyecan Var!

TRT’nin her bölümü büyük merak uyandıran ve enerjisi ile 7’den 70’e herkesi saran başarılı dizisi 4. Bölümünde de diğer bölümleri kadar yine büyük tansiyonuyla ekrandaydı.
 
   
 
 
     

Kıvrak zekâlı ‘Otto’ karakteriyle konuk oyuncu Kaan Urgancıoğlu, Kadı Gıyaseddin (Mehmet Özgür) ve Foto Abdullah’ın derin bilgisiyle ve yardımlarıyla durumu yine çözen yakışıklı ve zeki zabit Filinta Mustafa, (Onur Tuna) ve İstanbul’un hâkimi olmayı hedefleyen, zekasını buna çalıştıran Boris (Serhat Tutumluer) karakteri, tüm kadrosu ve konusuyla Filinta, 4. Bölümüyle yine TRT seyircisine güzel bir dizi akşamı yaşattı..

"MASAL GİBİ BİR İSTANBUL" İLE FİLİNTA YİNE SEYİRCİYİ EKRANA KİTLEDİ

Altuğ Küçük’ün başarılı senaryosu ve usta yönetmen Kudret Sabancı’nın başarılı çekimiyle her bölümü ayrı bir konu, ayrı bir konuk oyuncusuyla izleyenlerine ulaşan Filinta, Türk televizyonlarında kurgusu ve derinliğiyle masalsı bir Osmanlı Polisiyesinin tadını da seyircisine vermeye devam ediyor.

ES Film ve Maya Film’in ortaklığında İzmit’te kurulan dünyanın ikinci büyük platosunda, Pera, Galata ve İstanbul’un büyülü atmosferinde konu gereği 1800’lü yılların son yarısının işlendiği Osmanlı Polisiyesi ‘Filinta’da adeta seyirciyi bir masalın içine çeken bir zaman, mekân ve insan olgusu işleniyor. Yaşayan bir İstanbul’un dönemsel olarak arka planını, insanların yaşantılarını, hırslarını, adaleti, entrikayı, arka sokaklarını ve zengin yaşantılarını da bir arada işleyen Filinta, içinde barındırdığı aksiyonu ve aşk’ıyla da seyircisini ekrana bağlıyor. .

5. Bölümün konuk Oyuncusu: Ahmet Saraçoğlu

Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Kayra Şenocak, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Reshad Strik, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ceren Yılmaz, Feyza Işık, Umut Kırcalı, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber gibi tiyatro, sinema ve dizi dünyasının sağlam oyuncu kadrosunu bir araya toplayan ‘Filinta’ dizisinde, 5. Bölümünde konuk olarak başarılı oyuncu Ahmet Saraçoğlu yer alacak. En son ekranlarda ‘Boynu Bükükler’ dizisinde rol almış, İstanbul Kraliyet Tiyatrosu kurucusu olan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ahmet Saraçoğlu, Filinta’nın 5. Bölümünde, gizemli ve sürpriz karakteriyle izleyenlerin karşısına gelecek.


5. Bölüm Teaser:
http://www.youtube.com/watch?v=t__OiJw2MLMFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>