KÜLTÜR-SANAT

İçimdeki Şarkıyı Susturamazsın!

Sevilen radyocu Cihan Hatipoğlu’ndan, aşk ve şarkılara dair bir kitap;
 
   
 
 
     

Radyo dünyasının sevilen DJ’i Cihan Hatipoğlu, sekiz yıllık radyoculuk hayatı boyunca dinleyicilerine aşka dair konular anlattı. Şarkılar ve aşkın ayrılmaz ikililiğini programında sürekli vurgulayan Hatipoğlu, yazılarını “İçimdeki Şarkıyı Susturamazsın” isimli kitabında toplayarak okuyucuyla buluşturdu.BU KİTAP HEM OKUNACAK HEM DE DİNLENECEK!

Epsilon Yayınevinden çıkan kitabın içeriğinde radyocu-yazar olarak Cihan Hatipoğlu’nun farklı üslubunu göreceksiniz. Yarım kalan aşkların şarkıları asla yarım kalmaz. Bu yüzden Hatipoğlu kitabını aşkı en incelikli anlatan şarkılardan seçerek hazırladı. Kitap kapak fotoğrafı başarılı moda ve albüm fotoğrafçısı Ceren Aksan çekti.
Kitap kapak tasarımını ise bir çok film,dergi ve albüm kapağında imzası bulunan yetenekli tasarımcı Arda Aktaş hazırladı.

Her şarkının bir hikâyesi vardır. Ancak şarkıların söz yazarları ya da bestecilerinin düşündüğü hikâyeler değil. Şarkıyı dinleyenin kendi hikâyesi her zaman başkadır. Yazar kendi hikâyesini okuyucuya bu şarkılarla aktarıyor. Kitabın en önemli farkı ise hikâyeleri yazılan şarkıların kitapla beraber CD içinde sunulması. Ayşe Özyılmazel, Deniz Seki, Demir Demirkan, Egoist, Fettah Can, Harun Kolçak, Hazal, İlkay Sipahi, İzel, Meyra, Murat Boz,Özcan Deniz ve Serkan Çağrı’nın unutulmayacak şarkıları bu CD’nin içinde yer alırken, kitap içerisinde ise eser sahiplerinin yazar hakkında yorumları bulunuyor.KİTAP VE CD İLK 1000 BASKI LÖSEV İÇİN!

İki yıl önce lösemi hastalığından hayatını kaybeden genç radyocu Beyzah Alabay anısına LÖSEV yararına özel baskısıyla kitap geliri vakfa bağışlanıyor.

Aynı zamanda CD’de Beyzah Alabay’ın da sesi duyuluyor.

“İçimdeki Şarkıyı Susturamazsın” 30 Ekim’de Tüm Kitapçılarda.

İlk imza günü : 7 Kasım Pazar Saat :15:00 – 17:00 arası,  29. Tüyap Kitap Fuarı, Epsilon Standında.

www.icimdekisarkiyisusturamazsın.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>