KÜLTÜR-SANAT

Kadife sesli, çekici ve cool!

Avrupa’da en önemli müzik eleştirmenleri tarafından kabul gören İngiliz sanatçı Jojo Watz, 18 Ekim - 10 Kasım arasında 360 İstanbul’da!
 
   
 
 
     
Genç yaşına rağmen pek çok ülkede başarılı çalışmalara imza atmış… Avrupa’da kadife sesi, çekiciliği, cool duruşu ve cesareti ile konuşulan Jojo Watz, Türkiye’de ilk defa sahne alacak.

Jojo Watz şarkıcı, söz yazarı ve piyanist kimliği ile Avrupa’da dikkatleri üstüne çekti. Funky Jazz, pop ve house tarzında müzik yapan Jojo Watz, Türkiye’de de bir hayran kitlesine sahip…

Jojo Watz yedi yaşında flüt, sax ve piyano çalarak müziğe başladı. Profesyonel müzik hayatının ilk adımına ise Londra’daki “The Purcell School of Music”te sekiz yıllık bir eğitimle başladı ve küçük yaşta çok büyük bir performans elde etti. Jojo, Boston, Amerika’da Berklee College of Music’te burslu olarak eğitim almaya hak kazandı ve Jazz bölümünü seçti. Eğitimine ünlü Jazz sanatçıları Ray Santisi, Paul Moylan, Gabriel Garrick, Alan Jackson ile birlikte çalışarak devam etti. The Royal Albert Hall, The Clievden Club, Freemasons Hall ve The Bedford gibi en ünlü yerlerde sahneye çıktı.


Son yıllarda Jojo, albüm dolduran ünlü sanatçılar Roisin Murphy ve Marti Pello için piyano çalıyor. Diğer taraftan da çok iyi tanınan yazar ve yapımcı Ben Copland, Ben Adams, Drew Blake ve Gavin Beckwith ile birlikte kendi albümünü hazırlıyor. Jojo’nun kadife gibi etkileyici sesi piyano bazlı parçalarla birleşince büyük ilgi topluyor. Şarkı söylemek ve piyano çalmak ise Jojo için bir yaşam tarzı…

İstanbul manzarası ve eğlenceleri ile beğeni toplayan 360 İstanbul’a Jojo Watz ayrı bir renk katacak. Perşembe, Cuma ve Cumartesi geceleri sahne alacak Watz ile 360 İstanbul’da müzik ziyafetine doyamayacaksınız. Londra’nın ünlü kadın DJ’i Little Leigh ise performanslarında Jojo Watz’a eşlik edecek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>