KÜLTÜR-SANAT

Kuşadası Gençlik Festivali 14-17 Temmuz 2016`da Kuşadası Sahili`nde

Kuşadası sahili ilk kez kamplı bir müzik festivaline ev sahipliği yapacak.
 
   
 
 
     

Milyon Yapım organizasyonunda, Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde, Kral Pop Medya Sponsorluğu'nda ve her zaman iyi müziğin yanında olan Kuşadası Belediyesi işbirliği ile düzenlenecek olan 1. Kuşadası Gençlik Festivali, 14-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı'nda gerçekleşecek.

1 BİLETE İKİ FESTİVAL

ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ'NE BİLET ALANLAR, 1 TL ÜCRET KARŞILIĞINDA KUŞADASI GENÇLİK FESTİVALİ'NE GİRMEYE HAK KAZANACAKLAR.


Festivalin kapılarını açacağı gün olan 14 Temmuz konserlerinin halka açık ve ücretsiz olacağı festivalde, günlük giriş bileti 30 TL, kombine bilet ücreti 50 TL, kamp kombine bilet ücreti 60 TL olarak düzenlendi.

MFÖ, DUMAN, HAYKO CEPKİN, EMRE AYDIN, PİLLİ BEBEK, GRİPİN, UMUT KUZEY, SEKSENDÖRT, PİNHANİ, AYLİN ASLIM, FLÖRT, İSKENDER PAYDAŞ (feat, FATMA TURGUT & FERMAN AKGÜL), OGÜN SANLISOY, HÜSNÜ ARKAN, JEHAN BARBUR, NİYAZİ KOYUNCU, METİN TÜRKCAN & MURAT İLKAN, YOK ÖYLE KARARLI ŞEYLER, SATTAS, CAN GOX, BAŞIBOZUK, KETİ, YOU MAY KISS THE BRIDE, SUPERNOVA REGGAE BAND'in sahne alacağı festivalde, müzikseverler 4 gün boyunca %100 müzik, yüzde yüz eğlence ile doyumsuz bir festival keyfi yaşayacaklar.

Aydın,Söke,Manisa,İzmir ve Muğla'dan turların düzenleneceği, Kuşadası Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenecek ve Kuşadası'na yerli yabancı turist ilgisini arttıracak olan 1. Kuşadası Gençlik Festivali, bu seneden itibaren, her yıl düzenli olarak Milyon Yapım organizasyonuyla gerçekleştirilecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>