KÜLTÜR-SANAT

Lounge 102 presents…

Lounge 102, 18 Ocak 2007 Cuma gecesi Lounge müzik dünyasının kelimenin tam anlamıyla zirvedeki ismini, Gilles Peterson’ı, Lancia ve Bonus Trink Card’ın katkılarıyla Otto Santral’da konuk ediyor.
 
   
 
 
     
Lounge 102 presents…
Gilles Peterson @ Otto Santral
18 Ocak Cuma 2008
Saat: 23:00


Eklektik stiliyle dikkat çeken Peterson; 15 yılı aşkın süredir sanatçılar, prodüktörler ve tarzlar arasındaki noktaları ustalıkla birleştirerek, downtempo müzik trendlerini yaratan ve şekillendiren isim olma özelliğini koruyor.

Gilles Peterson plak şirketleri Acid Jazz ve Talkin’ Loud ile sayısız sanatçının kariyerinde önemli bir yer edindi. Bu sanatçılar arasında Jamiroquai, Erykah Badu, James Taylor Quartet, Brand New Heavies ve Tony Rich de bulunuyor. Peterson ayrıca oldukça tanınan bir radyo DJ’i. BBC Radio 1’da, Londra’nın dans müzik istasyonu Kiss FM’de, Avusturya’nın FM4’unda, Radio Helsinki’de dub’dan reggae’ye jazz’dan nu-jazz’a, soul, neo-soul, R&B, drum and bass, house, broken beat, hip-hop ve jazz-funk’a kadar oldukça geniş bir müzikal yelpazeden nasibini almış setleri senelerdir yirmiden fazla ülkede yayınlanıyor, radyo yayınlarının podcast’leri yüzbinlerde kişi tarafından indiriliyor.

Sanatçı dünyanın dört bir yanındaki kulüp ve festivallerde DJ performansı da sergiliyor. Düzenli olarak katıldığı dünyanın başlıca jazz ve chill-out festivallerin yanı sıra Montreux Jazz Festival gibi festivallerde kendi etkinliklerini, BBC Radio 1 için de müzik ödülleri gecesini organize ediyor. Gilles şu sıralar yeni kurduğu plak şirketi Bronswood ile yoğun olarak ilgileniyor.

İndirim notu: Biletini etkinlik girişinde Bonus Trink kartıyla satın alan katılımcılarımız bilet bedeli üzerinden %50 indirim hakkı elde edecektir.

Biletler: www.biletix.com
Bilet fiyatı: 40 ytl

Otto Santral:
Adres: Santral Istanbul Silahtaraga Mh. Kazım Karabekir Cd. No:1 Eyüp-Istanbul

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>