KÜLTÜR-SANAT

Mançuryalı Aday'la buluşmaya hazırlanın...

Kuzuların Sessizliği’ nin yönetmeni Jonathan Demme’den müthiş bir politik gerilim…
 
   
 
 
     
Başrollerini Denzel Washington ve Meryl Streep'in paylaştıkları Mançuryalı Aday Mayıs 2005'te tüm Dvd ve Vcd satış noktalarında...


Birinci Körfez Savaşı' nda yüzbaşı olarak görev yapan Bennett Marco (Denzel Washington), Amerikan ordusunda halkla ilişkiler bölümünde çalışmaktadır. Düzenlediği seminerlerde savaş sırasında yaşananları, zaferleri ve Çavuş Raymond Shaw' ın (Liev Schreiber) kahramanlıklarını anlatmaktadır.

Ancak gerçekte kan ve acı dolu olayları, olduğundan farklı bir şekilde dile getirmesi kendisini rahatsız etmeye başlar. Çatışmalar sırasında hayatını kaybeden Amerikan askerlerinin Iraklılar tarafından öldürüldüğü konusunda da kuşkuları vardır. Aynı zamanda Çavuş Shaw' ın sahip olduğu şeref madalyasını hak etmediğini düşünmektedir.

Raymond Shaw Amerikan başkanının yardımcılığına adaylığını koyar. En büyük destekçisi de senatör olan annesidir. Bu gelişme üzerine Binbaşı Marco, gerçekleri ortaya çıkarmaya karar verir ve tek başına zorlu, bir o kadar da tehlikeli bir mücadeleye atılır.

1962 yapımı The Manchurian Candidate 'in yeniden çevrimi olan bu nefes nefese politik gerilimin yönetmeni, unutulmaz Kuzuların Sessizliği’nin de yönetmeni olan Jonathan Demme... Orijinal yapımda Frank Sinatra tarafından canlandırılan Bennett Marco karakterini bu kez, Oscar’lı usta aktör Denzel Washington canlandırıyor.

DVD özellikleri
İngilizce 5.1, Almanca 5.1 dolby dıgıtal ses
Türkçe altyazı
129 dakika
Yönetmen Jonathan Demme ve senaryo yazarı Daniel Pyne'in yorumları
İçimdeki Düşman: Mançuryalı Aday'a bakış
Mançuryalı Aday'ın oyuncuları
Liev Schreiber'ın ekran testleri
Politik çözümleme (yönetmenin yorumu seçenekli)

Tüm DVD ekstralarında Türkçe altyazı desteği

VCD
Türkçe dublaj

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>