KÜLTÜR-SANAT

Milyonlarca Çocuk Sizi Erol Evgin’in Ev Sahipliğinde Yıldızların Konserine Bekliyor

Yıldızlar, bu akşam TİM’de TOÇEV’in 20. yılı için sahne alacak.
 
   
 
 
     

Yıldızlar, TOÇEV’in 20. yılı onuruna 2 Aralık 2014 Salı akşamı TİM Show Center’da buluşacaklar. Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin’in ev sahipliğinde gerçekleşecek konserde çok sayıda sanatçı sevilen şarkılarını seslendirecek.

5 milyonun üstünde çocuğun hayatına doğru noktalardan dokunarak ve binlerce çocuğu eğitim hayatı boyunca destekleyerek daha çağdaş bir Türkiye yolunda çalışmalar yürüten TOÇEV, 20. Yılını 2 Aralık 2014 Salı gecesi Maslak TİM Center’da gerçekleştireceği muhteşem konserle kutluyor. TOÇEV ile birlikte 20 yılda okuma istekli çocukların hayatına dokunan sanatçıların sahne alacağı konser Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin’in ev sahipliğinde gerçekleşecek. ISS Türkiye’nin ana sponsorluğunda düzenlenen konserde; Erol Evgin’in yanı sıra Yavuz Bingöl, Suzan Kardeş, Murat Evgin gibi çok değerli sanatçılar sevilen şarkılarını seslendirecek.

20. yılında TOÇEV Öğrenim Merkezini hayata geçirerek okuma istekli çocuklara verdiği desteği daha da güçlendirmek isteyen TOÇEV’in bu özel gecesinden elde edilecek gelirin tamamı öğrenim merkezine aktarılacak. TOÇEV, kuracağı öğrenim merkezinde ki atölye odalarından, kütüphanesine, tiyatro salonundan müzik odasına kadar birçok özel alanda çocukların gelişimine ve eğitimine destek olacak.

Siz de bir yandan unutulmaz bir gece geçirirken bir yandan da TOÇEV Öğrenim Merkezi’ne destek olmak isterseniz 2 Aralık 2014 Salı akşamı saat Maslak TİM Show Center’daki yıldızların konserine davetlisiniz.

Biletler Biletix gişelerinde ve www.biletix.com’da


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>