KÜLTÜR-SANAT

Mutluluk Tadında

Okan Bayülgen ile birlikte yürütülen “Mutluluk Tadında” projesi...
 
   
 
 
     

Okan Bayülgen ile birlikte yürütülen “Mutluluk Tadında” isimli Özsüt sosyal sorumluluk projesinin lk basın lansmanı 15.02.2011 Salı günü saat 14:00’da İstinye Park Alışveriş Merkezinde Okan Bayülgen, Özsüt Genel Müdürü Sayın Yıldırım Çullu ve TEGV yetkililerinin katılımıyla yapılmıştır.

Projenin Amacı

Paylaşıma ve dayanışmaya önem veren Özsüt, marka olarak yakaladığı başarının mutluluğunu önce çocuklarla paylaşmak amacıyla, ‘Mutluluk Tadında’ isimli sosyal sorumluk projesini geliştirmiştir. Projeden elde edilecek gelir, çocukların eğitimi için kullanılmak üzere TEGV'e bağışlanacaktır.

Proje ile aynı zamanda toplum genelinde çocukların eğitimi konusunda duyarlılık yaratılması ve bunu yaparken aynı zamanda sanatın toplum yararına projelerde kullanılabileceğine dikkat çekilmesi amaçlanmaktadır.

Projenin ilk aşamasında Okan Bayülgen tarafından Özsüt ürünleri yiyen mutlu yüzlerin fotoğrafları çekildi, bunlar pasta kartı ve bloknot haline getirildi. Bu hazırlanan malzemeler Özsüt mağazalarında satışa sunuldu.

Satıştan elde edilen gelir TEGV(Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı)’e bağışlanacaktır.

Pasta Kartı adet fiyatı: 1 TL

Bloknot adet fiyatı: 3 TL


Projenin ikinci aşamasında ise 15 Şubat 2011 Salı günü aktif edilen www.mutluluktadinda.com sitesine tüketiciler tarafından Özsüt ürünleri tüketilirken çekilen fotoğraflar yüklenmeya başlandı. Okan Bayülgen tarafından yapılacak seçim ile bu fotoğraflar pasta kartı ve bloknot yapılarak yine TEGV yararına mağazalarında satışa sunulacaktır.

ÖZSÜT

TEGV Hakkında;

Eğitim Gönüllüleri, 7-16 yaş arası çocuklarımızın Cumhuriyetimizin temel ilke ve değerlerine bağlı, akılcı, sağduyulu, özgüven sahibi, düşünen, sorgulayan, kendi iç yaratıcılığını harekete geçirebilen, barışçı, farklı düşünce ve inançlara saygılı, insan ilişkilerinde cinsiyet, ırk, din, dil farkı gözetmeyen bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunacak eğitim programları ile etkinlikler oluşturmakta ve uygulamaktadır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>