KÜLTÜR-SANAT

“Nereden Geldim Nereye Gidiyorum?” İstanbul’da Seyircisiyle Buluşacak!

Sanatçı ve yazar Kaan Sebkektay, “Nereden Geldim, Nereye Gidiyordum?” isimli interaktif gösterisi ile 23 Kasım Perşembe akşamı İstanbul’da izleyenleri şaşırtmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

Panda Sahne’nin kurucusu sanatçı ve yazar Kaan Sebkektay, insan, toplum ve yaşam üzerine sahneye taşıdığı interaktif konuşma etkinliği, izleyicisi ile inşa edilen yeni nesil gösteri deneyimi sunuyor. Komedi türünde 90 dakika süren oyun, izleyenleri hayat amaçlarını yeniden gözden geçirmelerini sağlayacak bir yolcuğa çıkaracak. İzleyiciler çıkacakları yolculukta geçmişteki keşkeleri ile geleceğin endişesi arasında savrulacak.

Kaan Sebkektay, iletmek istediği mesajları eğlenceli ve mizah dolu anlatımıyla aktararak izleyicisinde farklı etkiler bırakıyor. Gösteri bilincimizi farkındalıklara açarken, belki de ömrümüz boyunca aradığımız cevapların sorularını bizlere soruyor. İzleyenler gösterinin sonunda kendilerine; “Nereden Geldim, Nereye Gidiyordum?” sorusunu soracak.

Etkinlik Hakkında;

Kişinin en merak ettiği soruların içinde gelecek vardır.
Hayatım ne yöne gidecek?
Ne tür olumsuzluklar ya da zorluklar yaşayacak, nelerle mücadele etmek zorunda kalacağım?
Hayatımda güzel neler olacak?
Neler gülümsetecek beni? Peki gelecek öngörülebilir mi? Geleceğin sırları acaba geçmişte mi yatıyor?
Geleceğinize yön verecek bu konuşma sonrasında hayata bakış açınız değişecek. Hayat amaçlarımızı yeniden gözden geçirerek ve kendi yolculuğumuza başka bir perspektiften bakarak evrenin en büyük sırları ve planları ile bütünleşmiş hissedeceksiniz.

Seyircisi ile senkronize olarak izleyenleri şaşırtan ‘Nereden Geldim, Nereye Gidiyordum?’ adlı gösteri: 23 Kasım Perşembe – İstanbul, Endless Art Hotel’de seyircisiyle buluşacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>