KÜLTÜR-SANAT

Pepee’nin Merakla Beklenen Fragmanı Yayınlandı

Pepee’nin ilk sinema filmi “Birlik Zamanı”nın fragmanı sevenleriyle buluştu.
 
   
 
 
     

Pepee’nin 20 Ocak’ta vizyona girecek sinema filmi “Birlik Zamanı”nın beklenen fragmanı yayınlandı. Filmden yayınlanan ilk görüntüler, Pepee severleri macera ve eğlenceli dolu bir filmin beklediğinin sinyalini veriyor. Filmden eğlenceli detayların yer aldığı “Birlik Zamanı”nın fragmanı, çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Her yaştan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Pepee, sinema filminin ilk görüntülerinin yer aldığı fragmanı ile izleyicisiyle buluştu. “Birlik Zamanı” sinema filmi ile ilgili ilk ipuçlarının yer aldığı fragman, milli değerleri ön plana çıkaran görüntüleriyle de beğeni topladı.

Urfa-Göbeklitepe, Adıyaman-Nemrut ve Kapadokya’da geçen “Birlik Zamanı” sinema filmi, her yaştan izleyiciyi kucaklamaya hazırlanıyor. Macera, keşif, heyecan ve bitmeyen bir eğlence sunmaya hazırlanan Pepee’nin ilk sinema filmi “Birlik Zamanı”, müzik ve şarkılarıyla da dikkat çekiyor. Tamamı Kıraç tarafından hazırlanan “Birlik Zamanı”nın şarkıları, 2017 yılında büyük küçük herkesin favorisi olmaya aday…

Vestel’in ana sponsor, Turkcell’in altın sponsor olduğu sinema filminde Tusiad, İntel, TEB Girişim Bankacılığı ve Show Radyo sponsorluklarıyla dikkat çekiyor.

Pepee ve Düşyeri kimdir?

Pepee, 2008 yılında Düşyeri Stüdyoları tarafından oluşturulan markalaşmayı başarmış ilk yerli çizgi film karakteridir. Pepee’nin oluşturucu stüdyosu Düşyeri 8 yıldır Türkiye’de çizgi film ar-ge’si yapan ve çizgi filmi sürdürülebilir bir iş haline dönüştüren, ülkesinin değerlerini taşıyan işlere imza atan, 2017 yılında da dünyaya açılacak olan bir “edutaintment” şirketidir.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>