KÜLTÜR-SANAT

“Senarist”in Galası Yapıldı!

Cuma günü vizyona girecek Senarist filminin galası yoğun katılımla gerçekleşti!
 
   
 
 
     

26 Şubat’ta vizyona giren başrollerinde M.Asım Tuncay Aynur, Mustafa Uzunyılmaz, Dilara Büyükbayraktar, Halis Bayraktaroğlu, Ebru Sarıtaş’ın yer aldığı “Senarist” filminin galası yoğun katılımla Cine Bow sinemalarında gerçekleştirildi. Galaya filmin oyuncuları ve ünlü isimlerin katılımlarının yanı sıra basının da yoğun ilgisi oldu.

“Senarist” Turkcell Hayal Ortağım ve Dolby Atmos farkıyla vizyona girerken, Türkiye’nin ilk gizem filmi olarak da literatüre geçti.

Filmin konusu: Adem siyasi bir yazardır. Yıllarca edindiği tecrübeler sonunda görünenle aslında olanın çok farklı olduğunu göstermek için "SENARİST" isminde bir kitap yazar. Fakat bu kitabın bastırılması bir şekilde engellenir. Adem boşa çıkmakta olan çabalarının getirdiği maddi ve manevi sıkıntılar ile boğuşurken bir not alır; "Senaristi Bul"… Senaristi arayan Adem işin içine gizemli grupların da girmesi ile kendini anlamlandırması güç bir karmaşanın tam merkezinde bulur. Üzerine oynanan bu oyunların sebebini öğrenmek için Senarist'i bulması gerekmektedir. Ve aramaya koyulur. Merak unsurunun bir an bile azalmadığı bu hikayede, Adem'in üzerine oynanan oyunun gizemini çözmeye çalışmasını izleriz. Fakat bu kolay olmayacaktır.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>