KÜLTÜR-SANAT

Süreyya Yılmaz Dernek Şipşak Programında!

Skytürk360 Şipşak’la fotoğrafseverler programının bu hafta konuğu oluyor...
 
   
 
 
     

Fotoğrafseverler SKYTURK360 izliyor.
Kameranın arkasında genç ve profesyonel bir kadın, Merve Hasman, denklanşöre basıyor ve ŞİPŞAK diyor.


Fotoğrafçı Merve Hasman, meslektaşları olan Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarının setlerine gidiyor; Bir günlüğüne yemek, doğa,düğün, portre, doğum fotoğrafçısı oluyor. Türkiye nin, alanlarında en uzman fotoğrafçılarının gürültülü, neşeli, hareketli setlerine dahil oluyor.
Merve Hasman, tek kareye yasıyan an’ın arkasındaki aksiyon dolu setlerden, fotoğrafın hiç bilmediğimiz hikayesini anlatıyor. Fotoğrafçı deklanşöre basıp zamanı durduruyor, duran zamanın çevresinde kalabalık bir set ekibi çalışıyor. Merve Hasman, moda, yemek, doğa, portre ve daha pek çok farklı alanda uzmanlaşmış fotoğrafçıların çalışmalarını yerinde izliyor, bildiklerini, duyduklarını, gördüklerini SKTURK360 izleyicileri için aktarıyor.Moda Teras

ŞİPŞAK’la Merve Hasman, fotoğrafçılığın farklı alanlarını deniyor; kamerasıyla su altına da iniyor, yeryüzüne gökyüzünden de bakıyor. Bir doğumhanede bebeğin hayata merhaba dediği anı ölümsüzleştiren doğum fotoğrafçılarını; görkemli bir kilise düğününde hayatın en mutlu pozunu ölümsüzleştiren düğün fotoğrafçılarını, gündelik bir eşyayı sanat eserine dönüştüren reklam fotoğrafçılarını, hayatı – insanı belgeleyen belgesel fotoğrafçılarını Merve Hasman kameranın arkasından önüne taşıyor. Türkiye’nin en ünlü fotoğrafçıları deneyimlerini kamera karşısında paylaşıyor.Polat Renaissance

Merve Hasman ve setine konuk olduğu fotoğrafçılar, iyi fotoğraf çekmenin püf noktalarını ŞİPŞAK’da izleyenlerle paylaşıyor.


Bu programda sadece profesyonel değil, fotoğrafa gönül veren amatörler kendi kareleriyle programa dahil oluyor. Amatörlerin fotoğraflarını Türkiye’nin en iyi fotoğrafçıları değerlendiriyor, önemli tavsiyeler veriyor.


Fotoğrafa bakmayı, fotoğraf çekmeyi sevenler SKYTURK360’a gülümseyin çünkü Merve Hasman çekiyor!

ŞİPŞAK-Merve Hasman
SKYTURK360
23.03.3013
Saat:20.00

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>