KÜLTÜR-SANAT

Tiesto Adam&Eve’de Set Başında

Dünyanın en iyi DJ’i 4 Ağustos’ta Antalya’yı sallayacak
 
   
 
 
     

“Dünyanın En İyi Dizayn Oteli” ödülünün sahibi Adam&Eve bu yaz dünya çapında partilere sahne olmaya devam ediyor. 4 Ağustos gecesi DJ listelerinde ilk sırayı kimselere kaptırmayan Tiesto otelin cennet bahçelerinde konuklara müzik ziyafeti sunacak.

“Dünyanın En İyi Dizayn Oteli” ve “Avrupa’nın En İyi Couples Resort”u gibi ödüllere sahip olan Adam&Eve, bu yaz dünya çapında plaj konserlerine imza atmaya devam ediyor. Otel, geçen ay ağırladığı Roger Sanchez’in ardından 4 Ağustos gecesi dünyanın en iyi DJ’lerinden biri olarak gösterilen Tiesto’yla coşacak.

Adam&Eve’in konuğu Tiesto dans müziğinin en iyi üç isminden biri olarak kabul ediliyor ve yıllardır en iyi DJ listelerinde en üst sıraları ısrarla koruyor. Verdiği kumsal partileri müzik dünyasında efsane olan Tiesto, Brezilya’nın İpanema kumsalında plajında 250.000 bin kişiyi coşturarak bu alanda bir rekora da imza atmıştı. Tiesto’nun “IN CONCERT” şovu dünyanın önde gelen yaratıcı teknoloji dehası ID&T grubu işbirliği ile hazırlanıyor ve muhteşem bir ses, ışık ve multimedya gösterisi sunuyor. Konserlerinde 4,5-5 saat sahnede kalan sanatçıya, hit parçalarının solistleri canlı performansları ile eşlik ediyorlar. Tiesto zaman zaman bulunulan ülkeye ve konserin temasına göre sürpriz konuk şov grupları ve misafir sanatçılara da sahneye davet ediyor.OTELDEN ÖTE: BİR YERYÜZÜ CENNETİ


120 milyon Euro’yu aşan miktarda bir yatırım tutarına sahip Adam&Eve, Türk turizminin en büyük gruplarından Kayı Group tarafından bir “yeryüzü cenneti” yaratma vizyonuyla hayata geçirildi. Adam&Eve Hotels, Antalya Belek’te orman içinde, 100 bin m² alana sahip ve denize sıfır konumda.

Standart odalarının her birinde geniş bir teras, terapi jakuzisi ve giyinme odası bulunuyor ve minimum 64 metrekare alana sahip. Odalar, dünyanın bir hiç otelinde bu büyüklükte bir standart oda olmaması nedeniyle gayet “standart dışı”. Suitleri, Spa Suitleri ve Villaları konuklarına alışılmamış düzeyde bir konfor ve lüks sunuyor.

Adam&Eve’in kalbi Atrium 25 metre tavan yüksekliği, 175 metre taban uzunluğu ile büyüklük duygusunu tepe noktasına çıkartıyor. Bu olağanüstü mekan tam 4 milyon 980 bin adet 5 cm x 5 cm ebatlarında ayna ile dekore edilmiş. Birisi “double olympic” olmak üzere 30 havuzu bulunuyor. Otelin 15 restoran ve 20 barında aynı anda 2.170 kişinin ağırlanması mümkün. Barların toplam uzunluğu 450 metreyi buluyor.

13 adet Türk hamamı, biri Fin, biri Rus 2 adet sauna, jakuzi, 65 metre boyunda kapalı havuz, Thai masaj, ayurveda masaj, taş terapi, kromo (renk) terapi, kum terapi, ses terapi küveti, klang masaj, balneo terapi, oksijen terapi, aromaterapi, buhar banyosu, istenirse iki istenirse tek kişilik masaj odası bulunan Spa&Wellness merkezi ise yeryüzünde cenneti yaşamak isteyenler için ideal.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>