KÜLTÜR-SANAT

“Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” Ocak Ayında Başlayacak!

Müzikseverlerin dünya starlarıyla unutulmaz bir deneyim yaşattığı konser serisinin takvimi, pandemi koşulları göz önüne alınarak yeniden düzenlendi...
 
   
 
 
     

Yeni takvime göre konserler 15 Ocak’ta Berlin Symphony Chamber Orchestra ile Volkswagen Arena’da başlayacak.

Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserlerinin tarihleri pandemi koşulları göz önüne alınarak yeniden düzenlendi. Belirlenen yeni tarihlere göre konserler 15 Ocak 2021 – 7 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. Müzikseverlerin dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini Turkcell Platinum’un Ana Sponsorluğunda dinleme şansı bulacakları konser serisi, Türkiye’nin yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek.

Müzik Şöleni Yıldız İsimlerle Yaşanacak


Volkswagen Arena’da gerçekleşecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” ve “Turkcell Platinum Sound Flight - Symphony” konser serileri kapsamında müzikseverler, Burgan Bank’ın da katkılarıyla; Berlin Symphony Chamber Orchestra, An Epic Symphony & Hayko Cepkin, An Epic Symphony § Manga & Yurdaer Okur, An Epic Symphony & Funda Arar dünyaca ünlü Şef Jürgen Bruns yönetiminde, her zamanki gibi özel quartet ekibiyle Karsu, Salzburg Symphony Chamber Orchestra ve Grammy sahibi ve otoritelerce enstrümanında en iyisi olarak nitelendirilen Yo-Yo Ma ile buluşacaklar

Konserler COVID-19’a Karşı Alınan Önlemlerle Yapılacak


Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19’a karşı uygulanan kontrollü normalleşme sürecinde belirtilen önlemler kapsamında konser öncesi ve sonrası salonun dezenfekte edilmesi, etkinliğin maske takılarak takip edilmesi, oturma düzeninin sosyal mesafe kuralına uygun olarak yapılması, salonların havalandırılması vb. gibi koşullar sağlanarak yapılacak konserler, müzikseverlerin daha güvenilir bir ortamda vakit geçirmesine olanak sağlayacak.

Turkcell Platinum İle Avantajlı Konserler


Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserlerinin biletleri ise biletix.com.tr’den ve etkinlik günleri etkinlik gişesinden temin edilebilecek. Turkcell Platinum müşterileri ise İstanbul Night Flight 2020 konserlerine indirimli fiyattan katılabilme şansı yakalayacak. İstanbul Night flight için Platinum müşterilere %20 indirim, Sound Flight için ise Platinum müşterilerine %15, Platinum Black müşterilerine %25 indirim sunulacak. İndirimli bilet için Turkcell Platinum uygulamasından alınan şifre, Biletix üzerinden bilet alımlarında kullanılabilecek.

Events Across Turkey, ayrıca sezon boyunca Biletix biletini ibraz eden seyircilerine Green Motion Car Rental’dan yapacakları araç kiralamalarda %20 indirim hakkı da sunacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>