KÜLTÜR-SANAT

Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali Biletleri Mybilet’te

Biletler 28 Nisan’da satışa sunuluyor…
 
   
 
 
     

Bu yıl 15’inci yaşını kutlayan “Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali” 10 Mayıs’ta başlıyor… Bir hafta sürecek festivalin biletleri ise MyBilet’te….

Sinemada kadın emeğinin görünür olmasına katkıda bulunmak ve kadınların bu alandaki üretimlerini desteklemek amacıyla 15 yıldır devam eden Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali bu yıl da dopdolu…

10-17 Mayıs 2012 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşecek etkinliğin biletleri MyBilet satış kanalları aracılığıyla sinemaseverlere ulaşacak… Festival kapsamında birbirinden seçkin filmlerin yanı sıra, söyleşiler, film okuma etkinlikleri, sergiler ve daha birçok sürpriz katılımcıları bekliyor olacak.

Festival, bu sene Fas’tan Filistin’e, Şili’den Estonya’ya, Norveç’ten Belçika’ya 41 ülkeden, 115 yönetmenin filmini sinemaseverlerle buluşturacak. 15. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali, 10 Mayıs Perşembe akşamı Devlet Opera ve Balesi’nde yapılacak Açılış Töreni ile başlayacak. Gecede “Uçan Süpürge Onur Ödülü” ve “Bilge Olgaç Başarı Ödülleri” sahiplerine sunulacak. Festival biletleri ise 28 Nisan Cumartesi günü www.mybilet.com internet adresinden satışa çıkıyor.Sinemaseverler, biletlerini Kızılırmak sinemasında açılacak gişelerden ve mybilet.com’dan satın alabilecekler. Bilet fiyatları gündüz seansları için 2 TL, akşam seansları için ise öğrenci 7 TL, tam 10 TL olarak belirlendi.

Ayrıntılı bilgi ve bilet satın almak için www.mybilet.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

FESTİVAL MEKANLARI:

Kızılırmak Sineması, Goethe Institut, Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>