KÜLTÜR-SANAT

Yıka Beynini!

Bilinçaltı formatlama dönemini başlatan kitap “Yıka Beynini!” piyasada!
 
   
 
 
     

M. Barış Muslu’nun, Goa Yayınları’ndan çıkan kitabı “Yıka Beynini!”, NeuroFormat™ ile hayatınızı gerçek anlamda yeniden şekillendirmenizi sağlıyor. “Yıka Beynini!”, sayesinde bilinçaltınızda farketmediğiniz ama sizin yolunuzu tıkayan herşeyi, çok pratik yöntemlerle düzeltebilirsiniz.M. Barış Muslu yeni kitabı,”Yıka Beynini!” kişisel gelişim dünyasındaki büyük bir boşluğu dolduruyor. Motive edici hikayeleri okumak çok keyifli, ama motivasyonumuz çok kısa süre dayanabildiği için iyileşmeyi yaşamadan, hemen eski halimize geri dönüyoruz. Piyasadaki mevcut çoğu kitap okuyanlara ne yapmaları gerektiğini söylerken, “Yıka Beynini!” söylenenleri uygulasalar dahi gerçekleşemeyen hayallerinin, iyileşmeyen hastalıklarının kendi bilinçaltlarındaki kökenine inmelerini ve mucizenin bu defa kesin olarak gerçekleşmesini sağlıyor.Çok kısa sürelerde çok kalıcı değişimler

Hızlanan dünyada modern insanın kendine ayıracak çok az zamanı var. Klasik yöntemler, ne yazık ki hızımıza yetişemiyor. Bu kitap, M. Barış Muslu’nun NeuroFormat™ modeli sayesinde bilinçaltının sağlık, başarı, mutluluk için tam anlamıyla “formatlanmasını” sağlıyor. NeuroFormat™’ın diğer metotlardan en büyük farkı, 5-10 dakikaya kadar inebilen, çok kısa zamanlar içerisinde değişimi gerçekleştirmesi ve normal yöntemlerle çözümsüz olarak görülen, kronikleşmiş birçok şikayetin de hızlı ve kalıcı şekilde çözülmesini sağlaması. 

Örneğin, bir sürücünün yaşadığı bir kaza anında, hayat boyu araba kullanmaktan korkmayı öğrenmesi sadece 1-2 saniyede oluşuyor. Bu fobiyi yenmek için beynimizin, yaşanan kaza anındaki gibi sadece 1-2 saniyesi var. Sorunun hızlı oluştuğu gibi yine hızlı çözülmesi gerekiyor. NeuroFormat™ yöntemleri, değişimi işte bu kısa sürede gerçekleştirmek üzerine yoğunlaşıyor.

Yine bu yöntemlerle bir çok fobi 5-10 dk. içerisinde tamamiyle temizlenebiliyor. Bazen değişim o kadar hızlı gerçekleşiyor ki, insanlar daha önce çözmek istedikleri bir problemleri olduğunu dahi inkâr edebiliyor.

Kilo sorunundan, alerjilere, fobilerden, bağımlılıklara kadar etkili çözümler

Beynimizin hayatımızı korumak adına, yüz binlerce yıl öncesinden kalan tepkiler verdiğini hepimiz biliyoruz. O günlere göre yaşantımız çok değişmesine rağmen, bilinçaltlarımızın verdiği tepkiler hiç değişmemiş. Küçük yaşlardan beri süregelen bir astımın da, kanserin de, her türlü fobinin ya da psikolojik bağımlılıkların da nedeni işte bu otomatik tepkiler. NeuroFormat™ modeli kendi kendinize, bilinçli halinizde, hiçbir hipnotik etki olmadan bilinçaltınızda doğrudan ve kalıcı değişimler yaparak, bu problemlerin en temel kaynaklarını çözmenizi sağlıyor.Sistemin başarıyla uygulandığı konulardan bazıları:


Uygulama alanları sadece bu başlıklarla sınırlı değil. Teknikleri uygulayan insanlarda Türk filmlerini aratmayacak şekilde görme iyileşmeleri, şeker hastalıklarının bitmesi, kanserlerin yok olması bile kayıtlara geçmiş. Teknikler, beyin üzerinde çalıştığı için aslında kullanım alanları sınırsız.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>