KÜLTÜR-SANAT

Zorlu Center PSM’de İlk Konser Bugün!

Biletler tükenmeden yerinizi alın...Modern çağın Mozart`ı Türkiye`ye geliyor!!!
 
   
 
 
     

Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, 23 Ekim’de gerçekleşecek ilk etkinliği, Ludovico Einaudi & Ensemble ile kapılarını sanatseverlere açıyor. Klasik, rock, elektronik ve diğer dünya müziklerinin bileşenlerini kendine çeken, benzersiz bir müzikal simya yaratan Ludovico Einaudi ilk kez Türkiye’de sahne alacak!

Dünyanın en iyi kompozitörlerinden biri olan, kariyerine “Le Onde” bestesiyle adım atan, “This Is England” (2006) ve aynı filmin televizyona uyarlanan dizisiyle BAFTA adaylığına hak kazanan İtalyan piyanist ve bestekar Ludovico Einaudi, klasik müziğin ve deneysel müziğin yaşayan en büyük temsilcilerinden biri sayılıyor.

2011’de Einaudi’ye övgü olarak eseri “Intouchables” filminde kullanıldı. Sanatçı son olarak 2012 yılında, bestelenmesi iki yıldan fazla süren ve Verona yakınlarında bir manastırda kaydedilen “In a Time Lapse” albümünü çıkardı. “Divenire” gibi epik ve duygusal, “Nightbook” gibi deneysel ve maceraperest olan “In A Time Lapse”, farklı müzikal dünyaları harmanlayan yeni dokular ve aranjmanlar keşfederek bir adım daha ileri gitti.

MODERN ÇAĞIN MOZART’I TÜRKİYE’YE GELİYOR...

“In a Time Lapse “albüm turnesi kapsamında 23 Ekim 2013,Çarşamba günü Türkiye’de ilk kez Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde sahne alacak Ludovico Einaudi’nin piyanosundan yayılacak sesleri duyan herkes, kendisini onun benzersiz büyüsüne kaptıracak.

Tarih: 23 Ekim 2013 / Saat: 20.00
Mekan: Zorlu Center PSM / Ana Tiyatro
Bilet Fiyatları: 69 TL (5. Kategori), 99 TL (4. Kategori), 150 TL (3. Kategori), 185 TL (2. Kategori), 220 TL (1. Kategori)

Bilet Satış Noktası: www.zorlucenterpsm.com

Facebook: https://www.facebook.com/ZorluCenterPSM
Twitter: https://www.twitter.com/ZorluCenterPSM
Youtube: https://www.youtube.com/ZorluCenterPSM


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>