MAGAZİN

Angelina'nın bebeği doğdu

30 yaşındaki Angelina Jolie, Afrika ülkelerinden Namibya’da bir kız cocuğu dünyaya getirdi...
 
   
 
 
     

Ünlü çift, bebeğe Shiloh Nouvel Jolie-Pitt adını verdi.

Angelina Jolie’nin doğumu magazin dünyası için yılın olayı olarak görülüyordu. Angelina Jolie ve Brad Pitt, doğum öncesinde ve sonrasında paparizelerden kaçabilmek için geçen Nisan’da Namibya’ya gitmişti. Ünlü çift, Namibya hükümetinin sağladığı güvenlik önlemleri sayesinde gözlerden uzak kalmayı başardı.

Daha önce ünlü çiftin bebeklerinin ilk fotoğralarını 3 milyon dolara satacağı ve bu parayı UNICEF’e bağışlayacağı söylentileri vardı. Ancak Pitt’in menajeri fotoğraf yayınlamayı planlamadıklarını söyledi. Bebeğe, Brangelina adının verileceği ileri sürülüyordu. Pitt, davetli olduğu Cannes film festivaline, doğumun yaklaşmasından ötürü katılamayacağını bildirmişti.

Gazetecilerin, çiftin kaldığı otelden uzak tutulması için önlemler alan polisler, bazı gazetecileri gözaltına aldı ve filmlerine el koydu


BM Mülteciler Yüksek Komiserliği’nin iyi niyet elçisi Angelina Jolie daha önce Etiyopya ve Kamboçya’dan şu an 1 ve 4 yaşlarında olan iki çocuk evlat edinmişti. Brad Pitt de bu çocukları evlat edinebilmek için mahkemeye başvurmuştu.


NTV

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>