MAGAZİN

Ankara’nın Yeni Heyecanı BİS Açıldı!

Kenan Doğulu, Beren Saat, Abdullah Burnaz ve Mehmet Mutlu ortaklığında Dine & Live konseptiyle kurulan BİS, özel misafirlerini ağırladı...
 
   
 
 
     

BİS’in davet gecesine Yasemin-İzzet Özilhan, Evin-Mustafa Denizli ,Eda –Sarp Evliyagil, Fırat Çelik, Mustafa Ceceli,Beyza Şekerci-Engin Hepileri Umut Özkanca, Beyza- Murat Aslan, Ece-Ozan Doğulu, Zeynep-İlker İnanoğlu,Ayşegül Aldinç ,Ahmet San .. gibi iş,sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren Bis sahnesinde Kenan Doğulu, Fuat Güner ve Bora Uzer ile düet yaptı.BİS KAPILARINI KENAN DOĞULU İLE AÇTI


Bilkent Station kompleks içinde yer alan başkentin yeni heyecanı BİS, kapılarını ilk kez çok özel bir performansla açtı.

4 Nisan akşamı BİS sahnesinde Başka Türlü Şeyler projesiyle Ankaralı dinleyicilerle buluşan Kenan Doğulu Ankaralılara unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne enerjisi ve müziği ile Ankaralıları hayran bırakan Doğulu 3 saat sahnede kaldı. “Ara Beni Lütfen” şarkısıyla başladığı konserine Doğulu, birbirinden güzel eski ve yeni tüm şarkılarını sevenleri için söyledi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>