MAGAZİN

Arap Dünyasının Yeni Gözdeleri!

TRT Müzik kanalının ‘Sonsuz Şarkı’da çok sevilen bir ikili oluşturan sanatçı Zara ve klarnet üstadı Serkan Çağrı, Arap dünyasının da ilgisini çekti.
 
   
 
 
     

Bir sezondur devam eden programlarında eğlenceli sohbetlerinin yanısıra her tarz müzik icra ederek oluşturdukları repertuarlarıyla da dikkat çeken çift, Dubai’den konser teklifi aldı. Zara ve Çağrı, ayrıca bir Arap kanalıyla da program yapmak için görüşmelere başladı.

‘Fast food müzikler içime sinmiyor’


Her cuma yayınlanan ‘Sonsuz Şarkı’ programına bu hafta İncesaz’la tanınan Dilek Türkan’ı konuk etti. Programa ‘İçmişim Dertliyim’ şarkısıyla başlayan Zara ve Serkan Çağrı ‘Şarkılar Seni Söyler’, ‘Agora Meyhanesi’, ‘Benim İçin Üzülme’, ‘Ayaz Geceler’ gibi şarkıları seslendirdi. Müzikle ilgili bir sohbet esnasında Zara’nın söylediği ‘Günlük fast food yiyecekler içime sinmiyor. Yani hızlı tüketilen herşey. Daha büyük bir denizde yüzmek istiyorum’ sözleri dikkat çekti. Zara ayrıca, ‘Eskiden şarkıları unuttum diye panik olurdum. Şimdi unuttuğumda sahnede beste yapıyorum. Bir kere ‘unuttum’ dedim. Bütün gazetelere çıktım’ itirafında bulundu. Sanatçı ayrıca ‘Yıllarca demlenmenin etkisiyle artık kendi okuduğum şarkılara ağlıyorum’ dedi.

Her cuma TRT Müzik’te 22.30’da yayınlanan Sonsuz Şarkı’nın bu haftaki konuğu Halil Necipoğlu olacak. Zara ve Serkan Çağrı muhteşem performansıyla bu hafta da izleyicisine müzik ziyafet verecek…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>