MAGAZİN

Funda Arar Sahnede Kayahan’ı Unutmadı

Ünlü sanatçı Funda Arar, Bostancı Gösteri Merkezi’nde önceki akşam unutulmayacak bir konsere imza attı.
 
   
 
 
     

İzleyenleri hem eğlendiren hem de hüzünlendiren Funda Arar, sahnede 3 Nisan’da hayatını kaybeden Kayahan’ı da andı.

‘Kayahan’ın En İyileri’ albümünde şarkı söyleyen sanatçılar arasında yer alan Arar, ‘Melankoli’ parçasını seslendirmeden önce duygusal anlar yaşadı. Arar, ‘Dün sabah acı bir haber aldık. Türk Pop Müziği çok önemli bir değerini kaybetti. Şarkımızda da söylüyor ‘Hayatın kendi hesabı var, biz boşu boşuna hesaplar yapıyoruz’ diye… Kendisini son yolculuğuna uğurlamaya gittim. Bedeni gitti ama şarkıları hep bizimle olacak. Onun için yapılan Kayahan’ın En İyileri adlı albümde söylediğim şarkıyı seslendirmek istiyorum. Ruhu şad olsun, mekanı cennet olsun’ dedi. Şarkı boyunca barkovizyonda yer alan Kayahan görüntüsü izleyenlerden büyük alkış aldı. Sanatçı, konserde Elif Cığızoğlu imzalı iki kostüm giydi.

Sahne öncesi basın mensuplarına röportaj veren Arar ‘Buruk bir konser olacak , ama aylar öncesinden tüm biletlerin satılmış olduğu bir konserdi. Kayahan’ı da anıyoruz’ diye konuştu. Türkiye turnesine start verdiklerini anlatan Arar ‘ Albüm güzel gidiyor, yeni klipler yolda. Çok yakın zamanda seyirciyle buluşacak.

2015 yılında konserlerimiz var, Türkiye turnesi başlıyor mayıs ayında, ondan sonra devam edeceğiz. Heyecanlıyım’ sözleriyle hayranlarına müjde verdi. Sanatçı ‘Popçular sinema ve dizi sektöründe artık sık sık yer alıyor. Siz düşünür müsünüz?’sorusunu ise ‘ Bilmiyorum, kısmet. Bazı şeyler oluyor ama şu an ciddiye alabileceğim bir şey olmadı. Olursa düşünürüm’ şeklinde yanıtladı.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>