MAGAZİN

Gizem Çetin Çocukluk Hayallerini Tek Tek Gerçekleştirdi

Tv100’ün güzel spikeri Gizem Çetin işine olan tutkusunu çocukluk hayali olduğunu bakın nasıl anlattı...
 
   
 
 
     

Çocukluk hayalleri vardır eğer gerçekleştirilmez ise insanların içinde hep bir ukte olarak kalır, hep yüreğin ortasında çakılı dururlar. Eğer bu hayalleri gerçekleştirebilirseniz sizden mutlusu yoktur.

“İlkokulda arkadaşlarım gelecekte doktor ya da mimar olacağım derken ‘ben 10 yaşında haber spikeri olacağım derdim’ diyen ünlü spiker bu hayali için de çok çalıştığını anlattı.

‘2. Hayalim Boğaziçi Üniversitesi’nde okumaktı ve o da gerçekleşti’ diyen Gizem Çetin üniversitesi yıllarında çalışmaya başladı ama sonrasında eğitimine Londra’da devam etme kararı aldı. Güzellik belki ilk başta birçok kapıyı aralar ancak ekran önünde önemli olan eğitim, birikim ve yetenek olduğu ise bir gerçektir…

Sektör zor, rekabet acımasız!

Tv100’ün güzel spikeri Gizem Çetin, savaşla birlikte hareketlenen habercilik sektörünü değerlendirdi. ‘ Artan teknoloji, sosyal medya gibi unsurlar dünyada haber akışını hızlandırsa da konvansiyonel medya ve bilhassa haber çok büyük emek gerektiren bir sektör.’

İşinin tüm hayatını kapladığını, 3 saat yayınımı yaptım çıktım gibi bir durumumun olmadığını anlatan güzel spiker, 7/24 haberle yaşamak zorundasınız diyor. Ayrıca ekranın çok farklı bir mecra olduğunu belirten Gizem Çetin, ekranda mutsuzluğunuzu, yorgunluğunuzu ya da hatta hastalığınızı dahi izleyiciye yansıtma lüksüm yok diyor.

Yemek yemek için spor yapıyorum!

Ekranların başarılı spikeri Gizem Çetin formunun sırrını açıkladı. Sağlıklı bir bedene sahip olmak için spor şart diyen güzel spiker yemek yemeyi çok sevdiği için spor da hayatımın ayrılmaz bir parçası olmak zorunda diyor. Küçük yaşlarda biraz da babamın etkisiyle spor tutkusunun başladığını belirten ünlü spiker, bedenen ve ruhen kendini en iyi hissettiği zamanı da spor sonrası olarak anlatıyor. Binicilik tutkusunun ise Londra’da okurken başladığını söyleyen güzel spiker, bir süredir yoğun iş temposu sebebiyle at binemediğini üzüntüyle söylüyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>