MAGAZİN

İşte hayalleri süsleyen erkekler!

Hayallerimizi süsleyen George Clooney, Tom Cruise, Brad Pitt gibi ünlü aktörler, yerlerini genç meslektaşlarına bıraktı. İşte hayalleri süsleyen en çekici yeni bekarlar…
 
   
 
 
     
People dergisi, 'En Çekici Bekar Ünlüler' adlı özel sayısında, genç kızların gözdesi olan bekar şöhretleri açıkladı.

'Brokeback Dağı' filminde eşcinsel bir kovboyu canlandıran Jake Gyllenhaal, ünlü aktör Matthew McConaughey, Jessica Simpson ile kısa süre önce boşanan Nick Lachey listede yer alan isimlerden oldu.

Genç kızların hayalini süsleyen bekarlar şöyle:

TAYLOR HICK''American Idol'' adlı yarışmanın 29 yaşındaki galibi, ''Bir kadında ilk dikkat ettiğim gözleridir'' diyor. Eğlenceli bir kadınla evlenmek istediğini belirten Taylor ile dünyanın dört yanındaki pek çok kadın evlenmek istiyor.


NICK LACHEYİkinci solo albümünü çıkaran şarkıcı Lachey, şarkıcı ve film yıldızı Jessica Simpson'ın eski eşi. Kısa bir süre önce boşanan 32 yaşındaki Lachey, evlenip çoluk çocuğa karışmaya büyük özlem duyduğunu söylüyor.


Gözde ''Eşcinsel Kovboy''

JAKE GYLLENHAAL''Brokeback Dağı-Brokeback Mountain'' filminde eşcinsel bir kovboyu canlandırarak büyük sansasyon yaratan 25 yaşındaki genç oyuncu, buna rağmen kadın hayranlarını artırdı. Dünyanın dört yanında milyonlarca genç kızı fetheden Gyllenhaal, ''Yemek yapmayı severim. En büyük hobimdir'' diyerek bu yeteneğini de açıklıyor.


DONALD FAISONNBC'de yayınlanan ''Scrubs'' adlı şovda rol alan 32 yaşındaki Faison, şu anda hayatındaki tek dişinin ''Babe'' adlı Rottweiler cinsi köpeği olduğunu söylüyor.


CAMILO VILLEGAS24 yaşındaki Villegas, kadınlarda güzellikten çok eğlenceli kişiliğe önem verdiğini belirtiyor.


ACE YOUNG''American Idol' yarışmasıyla parlayan 25 yaşındaki Young da gözde bekarlardan.


KENNY CHESNEY''Bridget Jones'' serisinin Oscarlı ünlü oyuncusu Renee Zellweger'den kısa bir süre önce boşanan 38 yaşındaki country şarkıcısı Kenny Chesney'nin şansı açıldı. Bu yıl ilk defa People dergisinin listesine giren Chesney, ''Evliliğe bir şans daha vermek istiyorum'' diyor.


CHRIS EVANSGenç oyuncu da bu yılın listesinde yer edinen ünlülerden oldu.


ARCHIE KAOUzakdoğu kökenli 36 yaşındaki oyuncu, CBS'te yayınlanan ''Crime Scene Investigation'' adlı yapımda rol aldı.


MATTHEW MCCONAUGHEYSon olarak Sarah Jessica Parker ile ''Düş Yakamızdan-Failure to Launch'' filminde 35 yaşına gelmesine rağmen hala ailesiyle yaşayan Tripp'i canlandıran oyuncunun son yıllarda yıldızı iyice parladı. Penelope Cruz ile evliliğin eşiğinden dönen oyuncu, kamyonuyla yollarda gezmenin en büyük hobisi olduğunu söylüyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>