MAGAZİN

'Madonna' hastanelik etti ...

'Ruhani' bir ziyaret için çarşamba gününden beri İsrail'de bulunan Madonna'nın korumaları, iki gazeteceyi hastanelik edince tutuklandı
 
   
 
 
     
'Ruhani' bir ziyaret için çarşamba gününden beri İsrail'de bulunan Madonna'nın korumaları, iki gazeteceyi hastanelik edince tutuklandı. İsrail Ordu Radyosu, gazetecilerin 45 yaşındaki yıldızı Tel Aviv'deki otelinde görüntülemeye çalışırken dövüldüğünü açıkladı.

Katolik bir ailede doğup büyüyen Madonna, Yahudi yeni yılının başladığı çarşamba gününden beri İsrail'deydi. Madonna ve Los Angeles merkezli Kabala Merkezi'ne üye olan 2 bin kişi, Yahudi mistik inanışına göre kutsal sayılan yerleri ziyaret ediyor. Madonna, iki ay önce İbraniceden gelen Esther adını aldı.
Mum yakıp ilahi söyledi

Basın ve meraklıların yoğun ilgisinden bunalan Madonna ve eşi yönetmen Guy Ritche, 1954 yılında ölen Rabbi Yehude Ashlag'ın mezarını gece yarısı ziyaret edebildi. Yoğun güvenlik önlemleri arasında mezarlığa gelen Madonna'nın bir saat içeride kalarak mum yaktığı ve dua edip ilahiler söylediği belirtildi.

Radikal

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>