MODA - STİL

6 Adımda Festivallerin En Havalısı Olun!

Havalar ısındıkça artan bahar şenlikleri ve festivaller moda ve güzellik dünyasına ilham veriyor.
 
   
 
 
     

Yazın yaklaşmasıyla birlikte açık hava etkinlikleri hız kazanıyor. Bahar şenlikleri ve festivaller moda ile güzellik dünyasına yön veriyor. Festivallerde öne çıkan makyaj ve güzellik trendleri ile etkinliklerin en havalısı olabilirsiniz. İşte 6 maddede en gözde festival trendleri:

1) Graffiti Dudaklar
Festivaller günlük hayatta uygulamaya cesaret edilemeyen makyaj ve güzellik trendleri için en uygun alan. Cesur dudak ve yüz graffitileri ile yüzünüzü sanat eserine çevirebilirsiniz. Bu yaz festivallerde dudaklar renklerle canlanıyor, desenlerle özgürleşiyor.

2) Khaleesi Örgüsü
Game of Throne’un ikonik karakteri Daenerys Targaryen’den ilhamını alan saç örgüleri bu yaz oldukça popüler. Çeşitli modellerle bir araya getirebileceğiniz örgüler ile festivallere özgür bir ruh getirin.

3) Parlak Dudaklar
Bu yaz kıyafetler ve aksesuarlar gibi makyaj trendleri de ışıl ışıl parlıyor. Özellikle dudaklara uygulanan simli makyaj malzemeleri oldukça ilgi çekiyor. Parıltılı rujlar festivallerin hem gecesini hem de gündüzünü aydınlatıyor.

4) Gözaltı Makyajı
Yazın yepyeni trendi ise gözaltı makyajı. Gözaltına sürülen eyeliner veya simli farlar ile cesaret yaratıcılığa dönüşüyor.

5) Rose Gold Saçlar
2017’in en gözde saç rengi rose gold. Festivaller ise bu ışıl ışıl rengi denemek için en doğru fırsat. Blonde (sarışın) ve orange (turuncu) kelimelerinden oluşan blorange, yaz boyunca popülerliğini koruyacak.

6) Tırnak Piercing’i
Festival trendlerinin son havalı adımı tırnak piercing’i. Yüzün ve vücudun çeşitli yerlerini süsleyen piercing’ler bu yaz tırnaklara misafir oluyor. Tırnak piercing’i farklı renk ve desenlerle renklenen tırnaklara üç boyutlu hareket katıyor.

 

Etiketler: Festival, moda, stil, Tarz, kadın
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>