MODA - STİL

Abiyenin Adresi: Beymen

Beymen, ayakkabıdan çantaya, aksesuvardan giyime, zengin ürün seçenekleriyle, özel geceler için abiyenin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Tıklayın...
 
   
 
 
     
Sıcak yaz gecelerinin vazgeçilmez eğlencesi özel davetler, partiler ve hakkında uzun süre konuşulacak düğünler, takvimlerdeki yerini çoktan aldı.

Beymen ve yabancı markalara ait ipek, saten, şifon elbiseler, ceket pantolon takımları, puantiyeli bluzlar, farklı modellerde mini etekler yaz gecelerinin şık kadınlarına zengin model ve renk cümbüşü sunuyor. Ayrıca, Mayıs-Haziran aylarında Beymen’den abiye kıyafet alışverişi yapan tüm müşterilere, Estee Lauder'dan sürpriz deneme boyu ürünler armağan ediliyor ve istediği bir tarihte gece makyajı yapılıyor.

Beymen’de Christian Dior, Sergio Rossi, Luca Luca, Micheal Kors gibi markaların abiye ayakkabı koleksiyonları da sunuluyor. Elbiselerde turkuvaz, oranj, bakır, pembe, gece mavisi, fıstık yeşili gibi çarpıcı tonların yanı sıra abiye giyimin değişmezi siyah, koleksiyondaki hakimiyetini koruyor. Cömert sırt ve omuz dekolteli üstlerle değişik kıyafet takımlamaları yapılabiliyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>